8. Starý Hrozenkov - Komňa

Tj Sokol Starý Hrozenkov - Fk Komňa  0:3 (0:2)

Tj Sokol Starý Hrozenkov:  Bětík - Husařík, Blaho, Martínek, Vaculík - Keňo, Michalec(80- Breznický P.), Lebánek - Hodulík - Lupták (65-Breznický R.), Šebeň

V úvodu prvního poločasu se hrál hodně opatrný fotbal, obě mužstva spoléhala především na obranu. Postupem času jsme získali mírnou převahu, hrálo se častěji na polovině hostí, naše snaha však vždy ztroskotala na hranici pokutového území, kde proti nám stála dobře organizovaná obrana hostí, která nás nepustila do žádné vážnější šance. Hosté naopak vyráželi k rychlím a nebezpečným protiútokům, rovněž si však žádnou brankovou příležitost nevypracovali. O  to větší šok pro nás byla 30. minuta, kdy náš brankář špatně vyhodil míč, poslal jej přímo  k nohám hostujícího útočníka, ten na něj postupoval sám, v pokutovém území si pak křížnou přihrávkou našel lépe postaveného spoluhráče a ten přízemní střelou poslal hosty do vedení. Po vstřelení vedoucí branky se hosté ještě více soustředili na obranu a při každé příležitosti vyráželi k rychlím a nebezpečným protiútokům. My jsme sice opět měli míč častěji na kopačkách, naše snaha však opět končila před pokutovým územím soupeře. Když už jsme se dostali ke střele, tak se jednalo o slabé a nepřesné pokusy. Další těžkou ránu nám hosté zasadili těsně před odchodem do kabin, jejich rychlý protiútok jsme odvrátili jen na roh, na ten si nejlépe na přední tyč naběhl autor úvodní branky Palkovič a ač tísněn našim obráncem, zády k brance prudkou hlavičkou zvýšil již na 2:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, vytvořili si převahu, do dobré příležitosti se po narážečce uvnitř pokutového území dostal Keňo, snažil se zblízka obhodit vyběhnuvšího brankáře, bohužel minul i branku. Naše převaha (opět jen po šestnástku hostí, bez brankových příležitostí) se postupem času  vytratila, byly to naopak hosté, kteří stále častěji využívali skulinek v naší otevřené obraně, trapila je však nepřesná koncovka. Třetí branku pak hosté přidali až v závěru utkání, po rohovém kopu se  v našem malém vápně strhl doslova boj o míč, nikdo z našich nebyl schopný jej odkopnout, hosté zase né a né prostřelit hradbu hráčů, až se k míči dostal Mikulášek a snad na popáté protlačil míč do naší sítě.

V tomhle utkání jsme opět  zklamali, hráli jsme bez zájmu,nasazení,pohybu  a zaslouženě prohráli.  V útoku jsme se vůbec nenabízeli, často jsme se utápěli v kličkách a špatných přihrávkách.O nějaké střele se nedá ani mluvit.  Důkazem je smutná statistika, kdy jsme ani jednou za devadestát minut pořádně nevystřelili!!!!  K tomu se přidala velmi špatná defenzíva celého mužstva v čele s chybujícím brankářem a zmatkující obranou, která svým nedůrazem,individuálními chybami, špatnými odkopy přispěla notnou dávkou ke všem brankám v naší síti.   První branka: naše hrubá chyba, kdy brankář vyhodí špatně míč, místo levému obránci jej pošle přímo k nohám útočníka, ten ještě najde nepochopitelně volného spoluhráče v našem pokutovém území!!!!!   Druhá branka: Roh z levé strany,na přední tyč zbíhající útočník, náš bránící hráč jej sice "atakuje", ten však přesto  dokáže zády k brance skórovat!!!!  Třetí branka: Opět roh, neschopnost odkopnout míč dál než metr před sebe k nohám soupeře, no a na popáté už by se z metru musel trefit snad i slepý!!!!!