sezona 2007/2008  - Konečná tabulka a hodnocení

                                KONEČNÁ TABULKA 2007-2008

 

          Tým                    Zápasů    Výher     Remíz     Proher     Bodů     Skóre

1.    Pitín                            18            16            0            2            48        69:24       

2.    Přečkovice                   18            13            2            3            41        65:24

3.    Komňa                        18            12            3            3            39        57:27

4.    Suchá Loz                   18            11            3            4            36        56:30

5.    Starý Hrozenkov          18             6             4            8            22        27:45

6.    Záhorovice                  18             6             1            11          19        29:41

7.    Žítková                       18             2             6            10           12        27:42

8.    Krhov                         18            8               1            9            10        30:41

9.    Boršice u BL. B            18            2               3           13             9        28:54

10.  Rudice                        18            0               5           13             5        18:78

 

Poz. Krhovu bylo odečteno 15 bodů.

 

TJ SOKOL STARÝ HROZENKOV

 

SEZONA 2007/2008

 

 

     Před novou sezónou 2007/2008 jsme se rozhodli, že základní kádr budou tvořit hlavně domácí hráči , do mužstva se zapracovali dorostenci ( Kročil Jakub, Rapant Jan, Keňo David, Gabrhel Jan , Husařík Rostislav , Lebánek Lukáš ) a navrátilci z hostování (Lupták Michal , Husařík Petr) . Angažovali jsme nového trenéra pana Josefa Vilímka z Chocholné a stanovili si cíl páte místo. Dalším významným posílením těsně před koncem soutěže pro nás byl příchod pana Zdeňka Koudeli na post vedoucího mužstva. Vzhledem k tomu, že mužstvo se poskládalo až těsně před začátkem podzimní části , bylo ze začátku nesehrané, krystalizovala se základní osa týmu, což se projevilo na počátečních výsledcích , kdy jsme prohráli čtyři utkání v řadě s nelichotivým skóre 1:17. Od té doby měli naše výkony vzestupnou tendenci domácí výhry s Rudicemi a se Žítkovou (1:0) a hlavně remíza v Přečkovicích (1:1) nám potvrdily, že jdeme správnou cestou. Podzimní část jsme zakončili na šestém místě se ziskem 10 bodů.

     Během zimní přestávky mužstvo sehrálo řadu přípravných zápasů, většinou se soupeři z vyšších soutěží , což se projevilo na horších výsledcích. Naše mužstvo i přes kvalitní výkony ani jednou nevyhrálo. Přesto nám předvedené výkony dávaly naději, že na jaře se můžeme pokusit dosáhnout stanoveného cíle a posunout se na konečné páté místo v tabulce.

     Záčátek jarní části mužstvu vyšel výborně , vyhrálo po bezchybných výkonech s Boršicemi u Blatnice a v Rudicích , celkové  skóré 9:1. Poté následovalo derby na Žítkové, kde jsme se štěstím uhráli remízu, soupeř nás předčil především v důrazu a vůli po vítězství. Následovalo utkání s Přečkovicemi, které nám však nevyšlo, prohráli jsme 1:5, kdy jsme si dali tři vlastní branky, jednu dal soupeř nesportovně rukou. Po tomhle debaklu jsme se představili na hřišti silně posílené Suché Lozy, která do té doby neztratila na jaře ještě ani bod a bodový úspěch čekal jen málokdo, přesto mužstvo předvedlo nejlepší výkon jara a uhrálo remízu 3:3 , soupeři jsme byly více než vyrovnaným partnerem a jen hodně chybující rozhodčí nás připravil o zasloužené tři body. Povzbuzení tímto výsledkem jsme na domácím hřišti přívítali třetí tým soutěže Komňu , kterou jsme od začátku přehrávali, vypracovali si brankové příležitosti, ve druhém poločase jsme se dostali do vedení a o vítězství nás připravilo až zaváhání v poslední minutě, kdy jsme nechali zcela osamoceného hráče soupeře v malém vápně , pro něhož nebyl problém vyrovnat. Následovalo utkání s vedoucím celkem soutěže Pitínem, který nám dal lekci v taktické vyspělosti a  proměnování šancí , v rozmezí 30-45 minuty nám dal čtyři branky a bylo po zápase. Druhý poločas se již jen dohrával, celkově utkání skončilo 6:1. Poslední utkání před domácími fanoušky jsme sehráli proti mužstvu Krhova, ačkoliv před zápasem všichni počítali s našim vítězstvím, tak po nejhorším výkonu sezóny jsme ostudně prohráli 0:2 . Závěrečné utkání jsme odehráli na hrišti Záhorovic, kde nás jen naše vítězství mohlo posunout na vytčený cíl páté místo , což se nám po divoké přestřelce a výhře 5:4 podařilo. Na jaře jsme uhráli 12 bodů, celkově 22 bodů a obsadili konečné páté místo.

    

     Celkové hodnocení sezóny se dělí na dvě části: Za úspěch považujeme stabilizaci a doplnění kádru domácími hráči , účast na trénincích, umístění na pátém místě, pochvalu si mužstvo zaslouží za výkony v Přečkovicích (1:1),   Suché Lózy (3:3) ,  Zahorovicích (výhra 5:4) a za domácí utkání proti Žítkové ( výhra 1:0) a Komňi (1:1).. Naopak oprávněnou kritiku si zasloužíme za odfláknuté utkání v Komni (prohra 5:0) , obě utkání s Krhovem ( prohry doma 0:2 , venku 0:5) a domácí utkání s Přečkovicemi ( prohra 1:5) .  Mužstvo se musí vyvarovat výpadků a střídání dobrých výkonů s podprůměrnými.

 

     Během léta sehrajeme několik přátelských utkání a zúčastníme se dvou turnajů, během nichž bychom chtěli zapracovat na zlepšení práce s balonem a koncovce, kdy nám dělá potíže především rychlejší zpracování míče a proměňování brankových příležitostí . Do mužstva se vrátí z hostování na Březové Janků Lukáš a přijde ještě Bilčík Marián . Za cíl jsme si stanovili umístění do třetího místa.

   

     TJ Sokol Starý Hrozenkov by chtěl poděkovat našim fanouškům za jejich přízeň, doufáme, že v následující sezóně se jejich řady rozšíří a vytvoří nám pravé domácí prostředí.

     Dále bychom chtěli poděkovat všem našim sponzorům za finanční a materiální pomoc.