5. Starý Hrozenkov - Suchá Lóz

Tj Sokol Starý Hrozenkov - Tj Sokol Suchá Lóz  2 : 3    (1 : 1 )

Branky: 20. Husařík, 85. Lupták

Bětík - Husařík, Šotník, Michalec, Martínek (46. Orság) - Vaculík, Hodulík, Keňo, Lebánek (70. Šebeň) - Lupták, Blaho

Obě mužstva se v úvodních minutách na hřišti spíše hledala a předváděla řadu nepřesností bez vážnějších šancí. Do vedení jsme se dostali po rohovém kopu ve 20. minutě a krásné hlavičce Husaříka, který vymetl šibenici soupeřovi branky. Po vedoucí brance jsme však zcela nepochopitelně přestali hrát, zejména záloha byla všude pozdě a hosté nás dostali pod tlak, z kterého pramenily i šance. V brance nás však podržel výbornými zákroky Bětík a jednou nás zachránila tyč. V 30. minutě však již bylo vyrovnáno, po centru z levé strany jsme naivně spoléhali na ofsajd a pro osamoceného útočníka na zadní tyči již nebyl problém vyrovnat na 1:1. Do druhého poločasu jsme prostřídali, avšak na hru to nemělo žádný vliv. Hosté byli nebezpečnější a v 55. minutě se dostali zaslouženě do vedení, po standartní situaci se z 18. metrů prosadil nejlepší hráč hostí Bradáč a precizně zahraným kopem vymetl šibenici naší branky. Naše mužstvo v tuhle chvíli působilo bezradně, hrálo se převážně na naší polovině a v 68. minutě se po serii rohů a autů  opět měnilo skóre. Soupeř měl serii rohů a autů, po jednom z nich se uvolnil hostující záložník a tvrdou střelou z 20. metrů zamířil přesně k tyči. Po inkasované brance jsme přeci jen zabrali, vytvořili si převahu, naráželi jsme však na vynikajícího brankáře hostí, který vyrazil tutovku Luptákovi střílejícímu z malého vápna. Když už jsme jej i překonali, tak jej zachránilo břevno. Náš nápor nadále pokračoval a v 85. minutě jsme dali kontaktní branku, Lupták si zaběhl na kolmou přihrávku mezi obránce a trefil se přesně k tyči.  V závěrečném náporu jsme sice soupeře zatlačili do vlastního pokutového území, vyrovnat se nám však již nepodařilo.

Celkově jsme v dnešním utkání zklamali, mužstvo bylo bez pohybu, myšlenky. Nedokázali jsme si přihrát na dva metry. Bez nasazení a bojovnosti se vyhrát nedá. Někteří hráči by měli popřemýšlet i o životosprávě.  Pochvalu jako jediný zaslouží Husařík Rostislav, který ač obránce vstřelil branku, v obraně byl bezchybný.