4. Boršice u Blatnice B - Starý Hrozenkov

FK Boršice u Blatnice B - Tj Sokol Starý Hrozenkov  1:7 (1:3)

Branky:  1. 28.  43. 52. 59.  LUPTÁK, 71. Lebánek , 83. Martínek

Bětík - Husařík R., Šotník, Michalec, Martínek - Vaculík (73-Orság) Hodulík, Keňo, Lebánek- Lupták, Šebeň (65. Breznický)

Nástup do utkání nám vyšel na výbornou, již v první minutě uvolnil Keňo přihrávkou za obranu Luptáka, nestíhající obránce jej uvnitř pokutového území fauloval. Lupták pak nařízenou penaltu s přehledem střelou k tyči proměnil.  Domácí mužstvo inkasovaná branka nabudila, měli pak více ze hry a v 24. minutě po přímém kopu  od rohového praporku zaslouženě se štěstím vyrovnali. V osobním souboji propadl jeden z našich obránců a útočník domácích poslal míč do protipohybu bezmocného Bětíka. Z vyrovnání se domácí neradovali dlouho, 25 metrů před brankou se dostal k míči Lupták a tvrdou střelou po zemi přesně k tyči nás dostal do vedení. Domáci se sice snažili, měli častěji míč na kopačkách, v koncovce však naráželi na naši bezchybně fungující obranu.Těsně před poločasem se opakovala ta samá situace, opět u toho byl Lupták a technickou střelou vymetl šibenici soupeřovi branky. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně a v 52. minutě byl faulovaný v pokutovém území unikající Vaculík, nařízenou penaltu proměnil opět Lupták. V 59. minutě vyslal Hodulík nádhernou přihrávkou za obranu do sólového úniku Luptáka a ten zvýšil již na 5:1. V 71. minutě se pak prosadil z přímého kopu krásnou technickou střelou kolem zdi Lebánek a v 83. minutě ukončil naši kanonádu tvrdou střelou z 30. metrů Martínek.

Celkově jsme sehráli dobré utkání, zazářil především Michal Lupták, autor 5ti branek. Přesto se největšího aplausu a ovací diváků dočkal v 73. minutě střídající playboy Patrik Orság, kdy zejména soupeřovi fanynky si  rvaly při jeho nástupu na hřiště rodidla. S jejich podporou se Patrik vyhecoval k vynikajícímu výkonu a dostal se i do dvou stoprocentních brankových příležitostí, které jen o milimetry minuly tři tyče soupeřovi branky.