1.kolo Starý Hrozenkov- Podolí B

Tj Sokol Starý Hrozenkov - Tj Podolí B 5:2 (1:0)

Branky: 25., 86.  Lupták,  58., 80. Keňo,  75- Blaho

Bětík - Vaculík,Biras(30 -Kročil) , Šotník, Michalec R. - Lebánek, Keňo, Blaho,Breznický - Lupták, Šebeň (45-Hodulík)

Vstup do utkání našemu mužstvu nevyšel, hosté se lépe pohybovali, dobře kombinovali a jen díky štěstí a špatné koncovce soupeře jsme v úvodní dvacetiminutovce neinkasovali. Od 20. minuty jsme se konečně probrali, zpřesnili jsme hru a hned z první vážnější šance nás dostal Lupták do vedení- ve středu hřiště vyhrál sprinterský souboj s obráncem a z 15 metrů přehodil vyběhnuvšího brankáře hostí. Hosté se pak snažili o vyrovnání, do vyložených šancí se však nedostali. Těsně před poločasovou přestávkou jsme mohli zvýšit vedení, bombu Keňi z 10 metrů zázračně vyrazil brankář hostí. I do druhého poločasu jsme vstoupili špatně a v 50. minutě po chybě našeho brankáře bylo srovnáno. Bětík vyběhl na nakopnutý míč, netrefil jej a hostující útočník jej poslal do prázdné branky. Inkasovaná branka nás probudila, vytvořili jsme si tlak i gólové šance, naráželi jsme však na vynikajícího brankáře hostí, který v brance doslova čaroval. V 58. minutě jsme náš tlak konečně přetavili ve vedoucí branku, Keňo se kličkou zbavil v pokutovém území obránce a střelou přesně k tyči skóroval. I po vstřelené brance jsme byli lepším týmem, opět to bylo o souboji našich střelců s hostujícím brankářem, kdy na něm postupně ztroskotali Lupták, Blaho, Keňo a Lebánek. V 75. minutě se na levé straně prosadil Lebánek,obešel obránce,  poslal prudkovu přihrávku do pokutového území, na kterou si naběhl Blaho a z blízka po zemi zvýšil na 3:1. Po této brance hosté zcela odpadli, na hřišti už bylo jen jedno mužstvo a  brankář hostí, kterého jsme ostřelovali ze všech pozic, prosadit se ale dokázal už jen Keňo, kdy si naběhl na přesnou přihrávku za obranu a po zemi k tyči zvýšil na 4:1. Chvíli na to využil své rychlosti, důrazu Lupták a zvýšil na 5:1. V závěru pak hosté z ojedinělé šance snížili na konečných 5:2.

Naše mužstvo v prvním poločase zklamalo, hráli jsme bez pohybu, u všech balónů jsme byli pozdě a nebyli jsme schopní si přihrát. Druhý poločas po inkasovaní vyrovnávací branky jsme se probrali a přiblížili k fotbalu, který by jsme chtěli hrát tuhle sezónu. Poděkování patří rovněž divákům, kteří vytvořili vynikající atmosféru.