7. Starý Hrozenkov - Ostrožská Nová Ves B

 

Tj Sokol Starý Hrozenkov - Fk Ostrožská Nová Ves B 1:2 (0:1)

Branka: 66- Lupták

Poláček - Orság, Keňo, Blaho, Martínek - Vaculík, Michalec, Hodulík (67- Kročil), Lebánek - Lupták, Šebeň (82- Breznický)

 

Od úvodních minut se hrálo vyrovnané a pohledné utkání,   hosté byli techničtější, naše mužstvo to vynahradilo bojovností a nasazením.   Jako první jsme již v 5. minutě zahrozili my, když Michalec vysunul středem hřiště Luptáka, ten si na hranici pokutového území převzal míč, obhodil si hostujícího stopera, kterému nezbývalo něž jej faulovat. K údivu všech to bylo jen za žlutou kartu. K rozehrání  trestného kopu se postavil Michalec a tvrdou ranou, kterou ještě stačil brankář tečovat orazítkoval břevno. Nedáš dostaneš platilo zanedlouho, hosté se v 9. minutě dostali po rychlé narážečce až před naše pokutové území, nikým neatakovaný záložník z 18 metrů tvrdě vypálil, jeho střelu, která těsně před ním „skočila“stačil náš brankář jen vyrazit k nohám dobíhajícího útočníka a ten se ze dvou metrů nemýlil.Utkání dál pokračovalo v rychlém  ofenzivním tempu a byli jsme to my, kdo si vytvořil dvě stoprocentní  šance. U  obou byl  Šebeň , který pokaždé postupoval po rychlém vysunutí  středem hřiště za obranu hostí sám na branku, v zakončení si však počínal mizerně a v obou případech trefil jen nohy vyběhnuvšího brankáře. Hosté měli do konce poločasu ještě jednu brankovou příležitost, uvnitř našeho pokutového území se po zmatcích naší obrany dostal k špatně odkopnutému míči hostující útočník a jeho střela jen o kousek minula vzdálenější tyč naší branky. Do druhého poločasu jsme vystupňovali naši aktivitu a v 66. minutě jsme zaslouženě vyrovnali. Prosadil se kanonýr  Lupták, který se na hranici pokutového území zbavil svého obránce a střelou po zemi do protipohybu brankáře vyrovnal. Obě mužstva se pak snažila strhnout vedení na svou stranu, dominovaly však perfektně fungující obrany  a tak se hrálo téměř až do samého závěru bez brankových příležitosti. O to větší zklamání nám přinesla první minuta nastavení, kdy nás hosté přehráli u postranní čáry, takřka od našeho rohového praporku poslali centr do našeho pokutového území , kde si nejvýše vyskočil hostující útočník a jeho hlavička z deseti metrů vymetla pavučiny v levém rohu naší branky a rozhodla o celkovém a hodně šťastném vítězství hostí.  

Odměnou za dobrý výkon pro naše mužstvo pak byl i přes porážku potlesk a pochvala nejen od domácích fanoušků.

Pár fotek ze zápasu

/album/par-fotek-ze-zapasu1/p1020517-jpg/ /album/par-fotek-ze-zapasu1/p1020519-jpg/ /album/par-fotek-ze-zapasu1/p1020520-jpg/ /album/par-fotek-ze-zapasu1/p1020522-jpg/ /album/par-fotek-ze-zapasu1/p1020528-jpg/