Zimní příprava

Přípravný zápas: Tj Bystřice pod Lopeníkem - Tj Sokol Starý Hrozenkov  0:3 (0:2)

Branky: Martínek, Lebánek, Breznický R.

TJ Sokol Starý Hrozenkov: Lyko, Stojaspal R. , Husařík, Michalec, Blaho, Orság, Pyszko, Lebánek, Lupták, Keňo, Vaculík, Breznický R., Breznický P., Martínek,  Střídalo se hokejově

Pro obě mužstva se jednalo o první jarní přípravu, což se projevilo i na předvedené hře. Další nevýhodou byl velmi hrbolatý terén a silný vítr. S jeho podporou jsme ovládli zcela jednoznačně první poločas. Domácí se jen bránili a ani jednou nevystřelili mezi tři tyče naší branky. Naše mužstvo se snažilo o rychlou kombinaci, kterou však brzdili časté nepřesnosti a problémy se zpracováním míče. V 15. minutě jsme se  dočkali zaslouženého vedení- z blízka se na dvakrát prosadil Martínek. V 25. minutě se uvolnil před šestnástkou Lebánek a křížnou střelou do  protipohybu brankáře zvýšil na 2:0. Chvíli na to se mohl prosadit Lupták, jeho technická střela šla jen kousek vedle levé tyče domácí branky. Do několika pološancí se dostal i dobře hrající Breznický R., v koncovce mu však chyběl větší klid a přesnost. V druhém poločase domáci vyrovnali hru a dostali se i do několika dobrých brankových příležitostí, které však nedokázali využít a nebo si s nimi poradila naše obrana v čele s navrátilcem v naší brance-Stojeaspalem R. . Na druhé straně mohl zvýšit naše vedení Martínek, postupoval sám na brankáře, v rozhodující chvíli mu však míč uskočil a míč skončil dva metry vedle branky. Na  3:0 zvýšil těsně před koncem Breznický R., který tak korunoval svůj velmi dobrý výkon. Uvnitř pokutového území se po centru z pravé strany prosadil v hlavičkovém souboji a uzavřel tak skóre dnešního zápasu.

Celkově jsme předvedli pouze průměrný výkon. Na mužstvu byla vidět nerozehranost a nesehranost. Dopouštěli jsme se řady nepřesností, někdy až zbytečně moc kombinovali a zejména v prvním poločase jsme se snažili příliš často dovést míč až do branky a málo jsme se pokoušeli o střelbu.

Výsledky halového turnaje:

Kooperativa Trenčín - St. Hrozenkov 4:2 , Kooperativa Trenčín -Tj Sok. Rudice 6:2 , Kooperativa Trenčín -Tj Žítková 2:2 , Kooperativa Trenčín -Trnava 6:5

St. Hrozenkov - Tj Sok. Rudice 5:0 , St. Hrozenkov - Tj Žítková 2:3 , St. Hrozenkov - Trnava 3:5

Tj Žítková - Tj Sok. Rudice 4:1 , Tj Žítková - Trnava 4:4

Trnava - Tj Sok. Rudice 12:3