10. Hradčovice-Starý Hrozenkov

SK HS Hradčovice - Tj Sokol Starý Hrozenkov  1:6 (1:4)

Branky: Mačát-3, Lebánek, Pažitný, Trtek T.

Tj Sokol Starý Hrozenkov: Duchoň - Ostravský, Gabrhel, Husařík, Jurák J. - Mačát, Gorčík, Lebánek, Gabrhelová-Pažitný, Antál

Střídali: Sobotková, Trtek T. , Trtek Š., Ostravský F., Mlčůch, Juračka

 

 

   Po dlouhé době odjíždělo k zápasu prakticky kompletní mužstvo, což dávalo naději, že se soupeřem, který byl v tabulce před námi, uhrajeme pro nás úspěšný výsledek.

   Snahou realizačního týmu bylo zvolit takovou sestavu, která zajistí prolomení našeho čtyřzápasového!! Brankového půstu. Proto bylo přistoupeno k některým změnám v rozestavení našich hráčů.

   Přestože bylo naše mužstvo před zápasem bojovně naladěno – radoval se z první branky soupeř. Tato padla prakticky po zahajovacím rozehrávání. Inkasovaný gól však na naše hráče zapůsobil jako živá voda. Postupně jsme přebírali iniciativu a skvělá kombinační hra (po několika neproměněných šancích) vedla k vyrovnávacímu gólu, který již naše hráče zcela uklidnil a nastartoval k jednomu z nejlepších výkonů, který naši borci v letošní sezóně zatím předvedli.   Naše obrana hrála téměř bezchybně a zcela vymazala tři statné útočníky soupeře, kteří na naší obranné linii čekali na nakopávané balóny. Záloha pak po celý zápas zásobovala naše útočníky skvělými přihrávkami, čímž zcela deklasovala obranné řady domácích a začali padat námi tolik očekávané branky. Na kvalitě naší hry se nepodepsal ani desetiminutový silný liják, který se na místní hřiště snesl v závěru zápasu.

 Na závěr náš výkon silným potleskem odměnili přítomní diváci (i domácí) a rovněž realizační tým žákovského týmu Havřic, který zápas rovněž sledoval.