7. Prakšice - Starý Hrozenkov

Prakšice - Tj Sokol Starý Hrozenkov 0:0  (0:0)

Tj Sokol Starý Hrozenkov: Gabrhel - Jurák J., Lebánek, Gabrhelová - Mačát J.,Gorčík T., Antál T., Mlčúch - Sobotková, Trtek

Střídali:  Šopík H., Ostravský F.

Červená karta: Husařík M.

 

Pohled na obsazená sedadla Avie nebyl moc nadějný. K zápasu se soupeřem, který stejně jako my bojuje o čelo tabulky, odjíždělo naše mužstvo oslabeno o čtyři hráče základní sestavy. Celá naše strategie tak vedla k tomu, abychom uhráli co nejpříznivější výsledek.

V počátku utkání se obě družstva vzájemně „oťukávala“. Postupem hry soupeř postupně přebíral iniciativu a ve 20 min. zahrozil nebezpečným únikem, kdy na našeho (po celý zápas skvěle chytajícího gólmana) běžel osamocený hráč, kterého na poslední chvíli zastavil (zákrokem odporujícím pravidlům) náš stoper M.Husařík, který byl následně za tento zákrok vyloučen. V tuto chvíli snad nikoho z přítomných nenapadlo, jak pro nás (za této situace) skvělý výsledek v tomto utkání vybojujeme.

Do poločasu se podařilo udržet našim hráčům čisté konto. O přestávce došlo v kabině nejen k některým korekcím v sestavě, ale především ke vzájemnému vyburcování všech hráčů, ze kterých bylo patrno odhodlání bojovat do poslední chvíle.

To se také povedlo. Když nás několika skvělými zákroky podržel brankař došlo k uklidnění celého mužstva a všichni hráči podali nevídaný skvělý bojovný výkon, který zaslouží pouze slova uznání. Na konci utkání si naši borci dokonce dokázali vytvořit několik šancí, které bohužel v důsledku značného úbytku sil nedokázali gólově využít. Závěrečný hvizd rozhodčího pak byl pro naše hráče vysvobozením a řada z nich padla vysílením k zemi. Ani únava však nezkazila radost z dosaženého výsledku. Ti, kdož utkání viděli, zcela jistě potvrdí, jak těžký zápas to pro naše hráče byl.