6. Starý Hrozenkov - Korytná

Tj Sokol Starý Hrozenkov - Tj Korytná  13:1 (7:1)

Branky: Michalec – 6, Gorčík T. - 3, Pažitný – 2, Mačát, Trtek T.

Tj Sokol Starý Hrozenkov: Gabrhel - Gorčík J., Lebánek, Husařík, Gabrhelová - Mačát, Michalec, Gorčík T., Mlčůch - Pažitný, Antál

STŘÍDALI: Sobotková E., Ostravský F., Šopík H., Jurák J., Trtek T.

 

Dohrávka přeloženého utkání měla být naší exhibicí. Dosavadní výsledky našeho soupeře slibovaly náš střelecký koncert. Opak byl však pravdou. Přestože jsme vysoko zvítězili, tak se nedá o naší hře říci, že byla dobrá. Pokud by naši hráči plnili pokyny trenérů, tak mohl být počet vstřelených branek minimálně dvakrát vyšší.

   Opět se potvrdilo, že naši hráči nedokážou proti slabším soupeřům podat dobrý výkon. To je však věc trenérů, jak dokáží hráče motivovat. Daleko horší je fakt, že se u mnohých hráčů projevuje sobectví a nedisciplinovanost. Tito hráči pak hrají pouze pro to, aby vstřelili co nejvíc branek a úspěch týmu je asi nezajímá. Stát proti nám o trochu silnější soupeř, tak bychom se zlou potázali. K čemu jsou nám střední záložníci, kteří se nezapojují do obranné fáze. Několikrát za zápas se opakovala situace, kdy při odkopu od soupeřovi brány, stálo proti naši čtyřčlenné obraně šest hráčů soupeře, zatímco naši střední „záložníci“ čekali na polovině protivníka až jim někdo nahraje, aby mohli vstřelit gól. Sami však rozdají přesných přihrávek minimum. Pokud můžeme někoho pochválit za včerejší výkon, tak obránce a oba krajní záložníky.