2. 1. Fc Slovácko - Starý Hrozenkov

 1. Fc Slovácko - Tj Sokol Starý Hrozenkov 4:2 (3:2)

Branky: Mačát, Pažitný

Tj Sokol Starý Hrozenkov   Gabrhel – Ostravský, Lebánek, Husařík, Gabrhelová  – Mačát, Gorčík T.,Michalec, Antál, Mlčůch, - Pažitný

STŘÍDALI:  Sobotková E., Ostravský F., Trtek T., Jurák J., Trtek Š.

 

Z důvodu probíhajícího mezinárodního turnaje na hlavním stadionu staroměstského Širůchu, který se oproti předpokladům protáhl, byl náš zápas přeložen na vedlejší hřiště s umělou trávou.

   Hned na začátku utkání naši hráči zaváhali a domácí celek, (s ohledem na páteční termín) posílený ligovými juniorkami (včetně reprezentantek), vstřelil velmi rychlou branku. Naše hráče však tento vývoj nezaskočil a dvěma krásnými góly skóre zápasu otočili. Tento stav jakoby naše hráče uspokojil a velmi vlažným výkonem umožnili domácím hráčkám převzít režii zápasu do vlastních rukou. Zbytek prvního poločasu a celý druhý poločas předvádělo domácí mužstvo velmi pohledný kombinační fotbal. Hráčky skvěle využívaly rychlých přihrávek k zakládání drtivých protiútoků, na což naši hráči ve většině případů nestačili reagovat. Naší snahu o brejky, které bohužel šli většinou středem hřiště, v pohodě likvidovaly vynikající stoperky soupeře.

   Jedinou omluvou z naší strany může být fakt, že hráčky Slovácka využily domácího prostředí a na umělou trávu zvolily vhodné obutí, které bylo v některých okamžicích zápasu viditelnou výhodou. Nic to však nemění na skutečnosti, že tentokrát po fotbalové ani fyzické stránce  naši hráči na soupeře nestačili. Uvidíme, co naši hráči předvedou proti tomuto soupeři při domácí odvetě.

   Pokud však zvítězíme ve čtvrtek v odloženém zápase s Korytnou, vrátíme se i přes tuto porážku na čelo tabulky.