13. Korytná-Starý Hrozenkov

Tj Korytná - Tj Sokol Starý Hrozenkov 0:6 (0:5)

Branky: Pažitný-2, Antál, Gorčík, Lebánek, Mlčůch

Tj Sokol Starý Hrozenkov: Gabrhel - Ostravský, Lebánek, Husařík, Jurák A. - Gabrhelová, Gorčík, Gago, Antál, Mlčůch - Pažitný

Střídali: Ostravský F.

 

Jasný výsledek, který však mohl být daleko lepší, zakončil podzimní část pro nás zatím velmi úspěšné sezóny. Bohužel se naši hráči nedokázali rozloučit před zimní přestávkou důstojným způsobem. Zcela se přizpůsobili hře domácího celku, takže zápas místy vypadal, jako by se na hřišti setkaly dva týmy složené z hráčů, kteří hrají fotbal poprvé v životě. K vidění tak byl tzv. „hurá styl – kde míč tam všichni hráči“. Od začínajících hráčů Korytné se to dalo očekávat, ale že se k tomuto stylu přikloní i naši hráči, to se pochopit v současné době nedá. Ještě, že je konec sezóny.

Jediným aktivním účastníkem sobotního zápasu tak byl pouze místní ratlík pobíhající po hřišti, kvůli kterému musela být několikrát přerušena hra.

 

Nicméně se dá náš závěr podzimní části sezóny považovat za úspěšný, protože jsme se díky skvělým výkonům dokázali dostat na druhé místo tabulky před Havřice, které naopak důležité zápasy v závěru nezvládly.

Nezbývá než věřit, že i na jaře náš tým ještě zabojuje a pokusí se umístění ještě vylepšit.