4. KOLO  Suchá Lóz-Starý Hrozenkov

Tj Sokol Suchá Lóz- Tj Sokol Starý Hrozenkov   0:8    (0:3)

Branky: Michalec F.-5, Mačát, Gabrhel, Antál

Tj Sokol Starý Hrozenkov:   Duchoň - Ostravský R., Lebánek, Husařík, Gabrhel - Mačát, Antál, Gorčík T., Michalec, Gabrhelová - Mlčůch

Střídali: Sobotková, Gorčík J., Ostravský F., Šopík, Pažitný

K prvnímu utkání jsme zajížděli na horkou půdu tradičního soupeře. Zápas předcházelo velké očekávání, jak se projeví na hře našeho mužstva odchod tří hráčů, kteří v loňské sezóně patřili k oporám týmu.

V úvodu utkání byla patrná nerozehranost hráčů obou týmů. Domácí hráči se snažili o vstřelení vedoucí branky a během svého tlaku si vytvořili šanci vstřelit tuto branku z pokutového kopu. Náš brankař byl však proti a prudkou střelu, včetně ještě prudší dorážky bravurně zlikvidoval. Těmito zákroky dodal našim hráčům víru, že v tomto utkání mohou zvítězit. Dá se říci, že od neproměněného pokutového kopu domácích bylo na hřišti už pouze jedno hrající mužstvo – a to naše.  Jedna šance střídala druhou a nebýt několika skvělých zákroků domácího brankaře a našich nepřesností v zakončení, mohlo být skóre prvního poločasu ještě větší.

Ve druhém poločase pak už šlo prakticky jenom o to, kolik dáme gólů. Nebýt toho, že naši hráči přistoupili na pasivní hru soupeře, mohlo být branek klidně i dvakrát tolik. Soupeř ze Suché Lozi se zmohl pouze na zákeřné a většinou netrestané fauly ze zadu.