Starý Hrozenkov - Prakšice

Tj Sokol Starý Hrozenkov  - Tj Prakšice 2:0  (1:0)

Branky: Mlčůch, Pažitný

Tj Sokol Starý Hrozenkov: Duchoň - Ostravský R., Gabrhel, Husařík, Juračka - Mačát, Gorčík, Lebánek, Mlčůch - Antál, Pažitný

Střídali: Gabrhelová G., Sobotková E., Trtek T., Trtek Š., Ostravský F., Jurák J.

 

V prvním letošním utkání na domácím hřišti jsme přivítali velmi silného soupeře, který nás konečně prověřil.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a hráčům Prakšic jsme prakticky nic nedovolili. Bohužel se nám nedařilo vstřelit z řady vyložených příležitostí rychlou branku, která by naše hráče uklidnila. Radost z gólu přišla až ve druhé polovině prvního poločasu, kdy se perfektní střelou z voleje trefil Matěj Mlčůch, který zužitkoval přesný centr výborně hrajícího Ríši Ostravského. I přes značný počet brankových příležitostí se do poločasu našim borcům nepodařilo skóre zvýšit a tak jsme do šaten odcházeli pouze s jednobrankovým vedením.

Druhý poločas se odehrával zcela ve stejném duchu. Naši hráči stále nedokázali proměňovat vyložené šance, takže jsme se museli stále o hubené vedení obávat. Postupně tak prakšičtí hráči přebírali iniciativu a začali nás především ve středu hřiště přehrávat a postupně se dostávali do šancí, které musela s vypětím všech sil řešit naše obrana. Naši hráči tlaku soupeře odolali, postupně převzali režii zápasu zpět do vlastních rukou a krátce před koncem zápasu po nepřehledné situaci dokázali vstřelit druhý gól, který potvrdil naše, dá se říci zasloužené vítězství.

Diváci, kterých se sešlo poměrně hodně (DĚKUJEME) viděli zajímavý zápas, ve kterém předvedli naši hráči poměrně zdařilou kombinační hru. Celkový dojem tak mohlo zkazit pouze velké množství neproměněných stoprocentních šancí a individuální chyby, které předvedli někteří naši zkušení hráči.