Starý Hrozenkov - Havřice

TJ Sokol Starý Hrozenkov - TJ Havřice 2:3  (0:1)

Branky: Gabrhel, Mačát

TJ Sokol Starý Hrozenkov:  Duchoň O. – Ostravský R., Gabrhel P., Husařík M. (k), Juračka D. - Mačát J., Gorčík T., Lebánek O., Gabrhelová G., - Antál T., Mlčůch M.,

Střídali: Trtek T., Jurák A., Trtek Š., Sobotková E., Michalec P.

 

I dnes se opakoval scénář z minulého kola, ve kterém jsme sehráli s týmem Havřic velmi vyrovnaný zápas.

Tým Havřic nás opět přehrával především ve středu pole a oproti minulému kolu se častěji dostával do gólových šancí, které naši obránci jen s obtížemi řešili. Při jedné z  šancí soupeře zahrál náš obránce rukou a z nařízené penalty se ujali hosté vedení. Z vývoje hry se dalo odvodit, že naši hráči soupeře z Havřic podcenili a ten tuto situaci především v prvním poločase dokázal využít.

Počátek druhého poločasu pokračoval zcela ve stejném duchu, a když se hostům podařilo vstřelit druhou branku, tak se zdálo rozhodnuto.

Naší hráči se však s nepříznivým vývojem nesmířili a zlepšenou hrou dokázali náskok soupeře stáhnout a posléze i vyrovnat. Když už se zdálo, že se našim hráčům podaří vstřelit vítěznou branku a dovést úspěšně zápas do vítězného konce, dokázali hosté z nevinně vypadající standardní situace vstřelit gól, který přinesl vítězství právě jim.

Diváci, kterých opět přišel velký počet, tak viděli velmi dramatický zápas, který z naší strany sice nepřinesl mnoho fotbalové krásy, ale byl (i díky touze po vítězství našich hráčů) napínavý až do samotného konce.

Lze jen doufat, že tato, poměrně nečekaná porážka nastartuje naše hráče k lepším výkonům.