1. FC Slovácko D - TJ Sokol Starý Hrozenkov  4:3  (4:2)

Branky: Pažitný 3

TJ Sokol Starý Hrozenkov:  Duchoň O. – Ostravský R., Gabrhel P., Husařík M. (k), Juračka D. - Mačát J., Gorčík T., Lebánek O., Antál T., Mlčůch M., - Pažitný D.

Střídali: Gabrhelová G., Sobotková E., Pažitný Š., Ostravský F., Jurák A., Gago M.

Zápas dvou rozdílných poločasů viděli diváci na hřišti v Uherském Hradišti –Sadech.Do zápasu proti favorizovanému soupeři jsme vstoupili parádně. Hráči plnili zadané pokyny a velmi brzy jsme vedli 2 : 0. za tohoto pro nás příznivého stavu přestala většina našich hráčů nepochopitelně hrát a soupeř velmi snadno výsledek otočil na 4 : 2.

Po domluvě v kabině se na hřišti objevil úplně jiný tým. Naši hráči začali hrát aktivně, důsledně napadali soupeře a předváděli fantastickou kombinační hru. Hráčky Slovácka nevěděli, kam dřív skočit a byly neustále pod tlakem. Naše útoky byly mnohdy zastavovány tvrdými zákroky. Zákrok brankařky, která mimo pokutové území nekompromisně srazila k zemi našeho útočníka si přímo říkal o červenou kartu (dostala pouze žlutou).

Škoda, že naši hráči nedokázali využít drtivé převahy ke vstřelení více branek, než pouze jedné kontaktní. Šancí bylo spousta.

Závěrem lze konstatovat, že se z naší strany jednalo o jeden z nejlepších letošních výkonů. Druhý poločas byl přímo excelentní.