3.KOLO

Tj Sokol Starý Hrozenkov- Tj Podolí B 3:0 (1:0)

Branky: 21.46 - Lupták , 61 - Hodulík

TJ SOKOL STARÝ HROZENKOV: Šedivý -Rapant. ,Keňo T., Kročil, Orság - Vaculík,Šebeň, Blaho,Lebánek (60-Hodulík.) - Lupták , Janků

Souboj týmů bojujících o získání prvních bodů vyšel lépe domácím hráčům, kteří se od úvodních minut tlačili  před hostující branku, ale v zakončení se jim nedařilo nebo si s jejich pokusy poradil hostující brankář.Zejména aktivní Janků se dostal do dvou slibných šancí. Úvodní branky jsme se tak dočkali až po smolné ruce hostujícího obránce uvnitř pokutového území, kdy proměnil penaltu Lupták.Hosté naši branku ohrozili jen sporadicky, největší šancí byl přímí kop  ze 17 metrů, kdy se vyznamenal brankář Šedivý a vyškrábl míč na roh. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně a již po minutě skóroval podruhé v utkání Lupták. V 61 minutě pak  zvýšil hlavou po rohovém kopu  Hodulík na  3:0. Hosté se sice snažili, ale vůbec se jim nedařilo. Celkově bylo utkání průměrné s řadou nepřesností na obou stranách.