Tj Suchá Lóz - Tj Sokol Starý Hrozenkov 1:0 (0:0)

Branky:  - Bujáček

bez karet

Tj Sokol Starý Hrozenkov: Šedivý - Husařík R. , Šotník, Blaho, Orság - Vaculík, Hodulík, Kročil,Lebánek - Keňo T. (70-Janků), Lupták

Prestože jsme byly po celé utkání  vyrovnaným soupeřem a vytvořili jsme si několik brankových příležitostí, tak nakonec po zbytečné ztrátě míče u postranní čáry a rychlém protiůtoku jsme prohráli 0:1. Od úvodních minut utkání jsme se soustředili na bezchybnou defenzivu, hrálo se většinou mezi šestnástkami. Bez vetších brankových příležitostí. Domácí měli míč častěji na kopačkách, ale v zakončení se jim vůbec nedařilo a tak jen sporadicky ohrožovali našeho brankáře po střelách z větší vzdálenosti. Naopak byly jsme to my, kdo si vytvořil vyložené brankové příležitosti, ale  Vaculík a poté i Lupták na domácího brankáře  z blízka nedokázali vyzrát. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně,úvodních dvacet minut se hrálo zcela v naší režii. Zdálo se, že je jen otázkou času , kdy se dostaneme do vedení, gólovou hlavičku Luptáka za jíž překonaným brankářem na brankové čáře odvracel  se štěstím domácí obránce. V zápětí se dostal ke střele z 25 metrů Hodulík a orazítkoval břevno. Otřepané nedáš dostaneš se nám krutě vymstilo v 80. minutě, kdy jsme po zbytečné ztrátě míče nezachytili rychlou kombinační akci domácích a inkasovali. Domácí se pak soustředili již jen na defenzívu, do závěrečného tlaku nás nepustili a utkání dovedli do vítězného konce.