4.KOLO

Tj Sokol Starý Hrozenkov- Tj Vlčnov 4:6 (0:2)

Branky: 70,75,82,89 Lupták - 10,15,55,83 Tomala Karel, 68 Tomala Jakub , 90 Chmelina

TJ SOKOL STAÝ HROZENKOV: Šedivý -Husařík R. ,Keňo T., Blaho , Orság -
 Vaculík,Kramárik (35-Kročil) ,Šebeň (45- Hodulík),Lebánek, . - Lupták ,Rapant (70-Janků)

Deset gólů, dva čtyřbrankové kanonýry , zasloužené vítězství hostů to vše přinesl zápas proti Vlčnovu. Vlčnov vstoupil do utkání aktivně, vytvořil si územní převahu , zcela ovládl střed hříště a zaslouženě po prvním poločase vedl 2:0 . V druhém poločase po prostřídání v našem týmu se hrál již vyrovnaný fotbal, přesto hosté v 68 minutě zvyšovali po přímém kopu nařízeném za zbytečný faul domácího obránce na hranici pokutového území již na 4:0. Od té chvíle začal řádit  kanonýr Lupták,hostující obrana jakoby pro něj neexistovala a během 20 minut vstřelil 4 branky.Hostům se však vždy především díky hrubým chybám naší obrany podařilo zareagovat a pokaždé zvýšili své vedení na rozdíl dvou branek- 5:3  penalta za ruku v pokutovém území , 6:4 špatné zpracování míče a místo jednoduchého zakopnutí míče přihrávka v pokutovém území přímo protihráči na střelu. Po celé utkání byl vidět rozdíl ve fyzické a technické vyspělosti soupeře, hrajícího rychlý kombinační fotbal. Domácí mužstvo se dopustilo řady chyb: u první branky jsme zcela nedůrazně a pozdě přistoupili k hostujícímu utočníkovi a nechali jej v pokutovém území hlavičkovat, u druhé branky jsme  nedokázali uhlídat soupeřovu standartní situaci, které předcházelo oplácení a zbytečný faul našeho hráče. Zbytečný a hloupý byl rovněž faul po kterém následoval přímý kop na 4:0. K tomu penalta  a rovněž nahrávka na 6 gól vznikly jen díky nešikovnosti v obranném zákroku.