Tj Sokol Rudice  - TJ Sokol Starý Hrozenkov 2:6 (0:3)

Branky:  Keňo 4, Lupták 2

Bětík (45 Poláček) - Vaculík, Šotník, Orság, Husařík R.  - Lebánek, Blaho, Kročil, Šebeň - Lupták, Keňo T.

Na velmi těžkém, podmáčeném terénu jsme od úvodních minut převzali režii utkání, hrálo se většinou na polovině soupeře, naši snahu o kombinační hru po zemi však  brzdil nezpůsobilý terén. V desáté minutě jsme se ujali vedení, prosadil se Michal Lupták, když využil zaváhání domácí obrany,uvnitř pokutového území vybojoval míč a prostřelil vše co mu stálo v cestě. V třicáté minutě tentýž hráč zvýšil na 2:0, kdy uplatnil svoji rychlost a důraz v osobním souboji a technicky z rohu pokutovéhé území obstřelil brankáře přesně k tyči. Ve 40. minutě se pak ještě tvrdou střelou  k tyči prosadil Tomáš Keňo. Domácí za první půli nevystřelili pořádně na  branku, jednalo se většinou o náhodně nakopnuté míče směrem dopředu. Do druhého poločasu vstoupili domácí bleskově, rychle rozehráli míč na pravé křídlo, odcentrovali na zadní tyč a zcela osamocený domácí útočník snížil na 1:3. Poté jsme opět převzali režii hry my, v hlavní roli s Tomášem Keňou, který postupně vstřelil další tři branky.U dvou mu míč perfektně vybojoval Michal Lupták. U třetí se prosadil po narážečce před pokutovým územím technicky, kdy obstřelil vše co mu stálo v cestě, včetně bezmocného domácího brankáře .  Domácím se za stavu 1:4 podařilo vstřelit ještě jednu branku , to bylo ale z jejich strany vše a utkání tak skončilo našim zaslouženým vítězstvím.

FK Komňa - TJ Sokol Starý Hrozenkov 2:4 (2:3)

Branky: Lebánek 3, Keňo

Poláček(45 Bětík) - Vaculík, Šotník, Kročil, Husařík R.  - Lebánek, Blaho, Hodulík, Šebeň - Lupták, Keňo T.

Do utkání jsme vstoupili aktivně, vytvořili si mírnou územní převahu a dostávali jsme se i do šancí,  jednu z nich již v desáté minutě proměnil dorážkou do odkryté branky Keňo. Po vstřelené brance jsme si vytvořili i další příležitosti, které jsme však neproměnili a domácí po dvou rychlých brejcích  otočili na 2:1. U obou branek se jednalo o zbytečné chyby naší obrany. I přes obdržené branky jsme byli nadále aktivnější, hrálo se převážně na polovině soupeře a v závěrečné desetiminutovce jsme skóré opět otočili, dvakrát se trefil Lebánek, nejprve tvrdou střelou k tyči a poté si rychlou stahovačkou uvnitř pokutového území "vychutnal"  brankáře soupeře,  posadil ho na "prdel" a skóroval do prázdné branky. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně, v 50. minutě po stříleném centru z pravé strany uvnitř pokutového území prošel míč přes celou šestnástku k úplně volnému Lebánkovi na zadní tyči a ten střelou do prázdné branky završil hatrick. Od této chvíle jsme se více soustředili na obranu a rychlé protiútoky, domácí se tlačili dopředu, postupně nastřelili tyč a břevno.  My jsme se taky dostali do dalších šancí, trefovali jsme však pouze dobře chytajícího brankáře Komňe, jednou ho zachránilo břevno. Po celé utkání se hrál pohledný fotbal, obě mužstva se snažila hrát kombinačně po zemi, ke kvalitě přispělo i výborné hřiště a bezchybně pískající domácí rozhodčí.

Celkově jsme předvedli dobrý výkon. Oba brankáří předvedli bezchybný výkon. Obrana až na zbytečné zaváhání u branek domácích pracovala bezchybně, záloha i útok dobře kombinovali, vytvořili jsme si dostatek brankových příležitostí a i v koncovce se nám dařilo. Blýskl se zejména Lebánek, který vstřelil hatrick.

Tj Sokol Starý Hrozenkov - Tj Nezamyslice 5:8  (2:5)

Branky:   2 Blaho, Keňo T., Lebánek, Zýka

Michalec (45 Husařík R.)  -  Husařík P. (25 Zýka) ,Šotník,  Kročil, Orság  - Lebánek,Hodulík, Blaho,Husařík R. ( 45 Michalec )- Vaculík, Keňo T.

Vzhledem k zranění a nemoci některých hráčů ( brankář Poláček, Lupták, Babrňák) jsme museli improvizovat se sestavou. Citelná byla především absence brankáře, kdy jeho náhradník během úvodních 15 minut inkasoval tři laciné branky. Nutno dodat, že na nich měla podíl i bezstarostně hrající obrana a nevracející se záloha. Další ranou pro nás bylo zranění a odstoupení Husaříka Petra. Na jeho místo nastoupil Vaculík a místo něj šel do útoku Zýka. Poté jsme se přeci jen probrali, vyrovnali hru a po rychém vysunutí za obranu Blaho snížil na 1:3. Vzápětí se do dobré šance dostal Vaculík, hostující brankář si s jeho střelou poradil. Poté se opět dostali ke slovu hosté a dvěma brankami během pěti minut zvýšili  na 5:1. Těsně před koncem poločasu se ještě prosadil  Keňo Tomáš a snížil na 2:5. Druhý poločas pokračovala obě mužstva v gólové přestřelce a beztarostném bránění. Za nás se postupně trefili Lebánek, střelou z úhlu podél brankáře, Zýka umístněnou střelou k tyči a Blaho střelou z malého vápna. Hosté však vždy dokázali  zareagovat  a tak se skóre zastavilo na konečném, spíš hohejovém výsledku 5:8.

V tomhle utkání jsme zklamali. Zejména díky naší bezstarostné hře, kdy se celé mužstvo vykašlalo na bránění. Hráli jsme příliš staticky, bez většího pohybu, pozdě jsme přistupovali k hráčům, často jsme prohrávali osobní souboje a kazili rozehrávku.  Potěšilo snad jedině 5 vstřelených branek.

Tj Sokol Starý Hrozenkov - Tj Hradčovice  1:3 (0:1)

Branka: Keňo T.

Poláček -  Husařík P. ,Šotník,  Orság, Husařík R.  - Lebánek, Kročil, Blaho, Babrnák - Vaculík, Keňo T.  Střídající: Šebeň Miroslav

Proti soupeři hrajícímu okresní přebor jsme nezklamali,ale ani nepotěšili. V prvním poločase jsme mu byli ještě vyrovnaným soupeřem. Brzdila nás však nepřesná koncovka, kdy jsme nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější příležitosti. Soupeř se dostal do vedení v 30. minutě střelou z blízka do prázdné branky, kdy nejprve náš brankář reflexsivně vyrazil střelu z přímého kopu, bohužel jen před sebe, došlo ke skrumáži uvnitř pokutového území a po  nedůrazném odkopnutí našeho bránícího hráče jen k nohám soupeře jsme inkasovali laciný gól. Kontrovat mohl na druhé straně Lebánek, jeho přímý kop mířící do levého horního rohu soupeřovi branky však brankář Hradčovic vyrazil. V druhé půli jsme již nebyly tak aktivní,soupeř nás přehrával,  několikrát nás podržel náš  nejlepší hráč brankář Poláček. Přesto jsme se v 80. minutě dočkali vyrovnání, kdy jsme soupeře překvapili rychlou přihrávkou za obranu po pravém křídle, náš útočník se dokázal prosadit přes bránícího hráče, přihrávkou na hranici pokutového území našel zcela volného Keňu, který umístněnou střelou po zemi nedal brankáři šanci. V závěrečné desetiminutovce jsme však ve snaze o výhru pozapoměli na zadní vrátka, čehož soupeř dokonale využil a po ryhlých akcích středem hřiště rozhodl o svém vítězství.

Celkově nám v utkání chyběl větší klid a rozvaha jak v zakončení, tak u přihrávek. V závěru na tom byl soupeř   líp i fyzicky. Občas jsme  zbytečně nakopávali dlouhé míče směrem dopředu, přitom jsme chtěli hrát kombinačně po zemi. Nedařila se nám tolik přihrávka, měli jsme problémy se zpracováním. Velkou pochvalu si zaslouží náš nový brankář, který předvedl, že bude velkou oporou.

Tj Sokol Starý Hrozenkov - Tj Pitín  1:2  (0:1)

Branky: Babrnák

Poláček -  Husařík P. ,Šotník, Kročil, Orság  - Lebánek, Hodulík, Blaho, Babrnák - Lupták, Keňo T.

Od uvodních minut se hrálo vyrovnané a pohledné utkání, v kterém dominovaly obrany a tak se hra odehrávala převážně mezi šestnástkami. Po uvodních dvaceti minutách se soupeř dostal štastně do vedení, když hostující útočník důrazem v šestnástce vybojoval a dotlačil míč až za brankovou čáru. Naše mužstvo hrozilo zejména rychlými pasy za obranu, v koncovce jsme však byli nedůrázní a nebo nepřesní. V druhé půli se hralo opět nahoru dolů, snažili jsme se o vyrovnání, dostávali jsme se i do zakončení, ale opět nás zlobila přesnost, případně byl bezchybný pitínský gólmán. V 78. minutě to bylo již 0:2  kdy pitínský záložník na hranici pokutového území přetlačil v osobním  souboji oba dva naše stopery, jeho střelu  brankář ještě dokázal vyrazit , bohužel jen k nohám dobíhajícího soupeřova útočníka, pro kterého nebyl problém ze dvou metrů zakončit. Přesto jsme se nevzdali, soupeře v závěru zatlačili a v 85. minutě po pěkné kombinaci ve středu hřiště a  rychlém přenesení hry na pravou stranu, křížnou střelou z rohu šestnásky vymetl Babrňák šibenici soupeřovy branky. Závěr už si zkušený soupeř takticky pohlídal a dotáhl do vítězného konce.

Celkově naše mužstvo v utkání se soupřeřem hrajícím o soutěž výš  nezklamalo, v poli mu  bylo  vyrovnaným soupeřem. Zapracovat budeme muset ještě na větším důrazu v osobních soubojích, koncovce a zrychlení kombinace, kdy jsme občas zbytečně váhali s rozehrávkou.

Celkové hodnocení našeho mužstva:

Vzhledem ke kvalitě soupeřů a celkové vyrovnanosti turnaje není čtvrté místo ostudou, se všemi soupeři jsme hráli vyrovnané zápasy. Mrzí zejména zbytečně prohraný zápas proti Kooperativě Trenčín, kdy jsme za stavu 2:2 během pěti minut inkasovali 3 laciné branky a dobře hrající soupeř si pak již utkání pohlídal. Taky proti neporažené Bystřici jsme měli na remízu, trefili jsme však dvakrát tyč.

Střelci našeho mužstva: 4- Keňo Tomáš, 2- Lupták Michal, Lebánek Lukáš, 1- Vaculík Milan, Kročil Jakub, Husařík Rostislav