TJ Strání  - Tj Sokol Starý Hrozenkov  5:0 (3:0)

Branky:

ŽK: Babrnák

TJ SOKOL STARÝ HROZENKOV: Šedivý - Husařík  ,Blaho, Kročil,Hodulík- Vaculík, Keňo T, Babrnák, Lebánek - Lupták , Janků,(80-Breznický)

Domácí mužstvo nás od úvodních minut dostalo pod soustavný tlak, pohyb domácích hráčů nám dělal často problémy a jen s vypětím všech sil jsme odolávali. V 10 minutě jsme však špatně zahráli ofsajd systém a po nedůrazném přistoupení k protihráči nebyl pro  domácího útočníka problém skórovat. Ve dvacáté minutě to již bylo dva nula, po přímém kopu a teči ve zdi jsme dostali další laciný gól. Naše mizerie pokračovala dál, na hřišti bylo v tu chvíli jen jedno mužstvo a v 35 minutě po našem nedorozumění a nepřesné přihrávce přímo soupeři na kopačky jsme inkasovali ttřetí gól. Za celý první poločas jsme nevystřelili přímou střelu na branku. Druhý poločas pokračoval v duchu toho prvního, domácí neustále útočili a v 65 minutě vedli již 5:0, kdy se prosadili po přísně nařízené penaltě a bezchybně zahráným přímím kopem, kdy domácí hráč vymetl pavučiny v horním rohu naší branky. Domácí pak prostřídali, polevili ve svém úsilí, díky čemuž jsme se častěji dostávali na dostřel domácí branky. Ani jednou však naše střely nemířily mezi tři tyče. Největší šanci vstřelit alespoň čestný gól měl střídající Breznický, v šestnástce domácích mu však scházel krok. Závěr utkání už se pouze dohrával. Domácí nás většinu utkání přehrávali ve všech směrech a zaslouženě zvítězili.