14. Podolí B - Starý Hrozenkov'

Tj Podolí - Tj Sokol Starý Hrozenkov  2:2  (1:1)

Branky: 29. Šebeň, 88. Lebánek

Tj Sokol Starý Hrozenkov: Poláček - Husařík R. , Hodulík,Kročil,  Orság,  - Vaculík, Keňo T. , Biras, Lebánek - Blaho , Šebeň

Od úvodních minut se hrálo  vyrovnané utkání, do větších brankových příležitostí jsme se  dostávali především my,   naši střelci ale naráželi na vynikajícího domácího brankáře, který chvílemi doslova čaroval. Postupně se proti němu v dobrých šancích neprosadili Lebánek, Keňo a Blaho.  V 29. minutě se  již skóre měnilo, Šeběň Miroslav si pohrál z domácí obranou, prokličkoval přes čtyři bránící hráče a dostal nás do vedení.  Bohužel hned za minutu bylo vyrovnáno, uprostřed hřiště jsme přišli po chybě zbytečně o míč, domácí rychle zaútočili do naší otevřené obrany a po nedorozumění našeho obránce a brankáře jsme si dali vlastní gól.  V úvodu druhého poločasu jsme si vybrali slabší desetiminutovku. V 52. minutě přišel trest za naši pasivitu,   po rohovém kopu a skrumáži v malém vápně se nejlépe zorientoval domácí útočník a ze dvou metrů dal na 2:1 . Domácí pak vsadili na zajištěnou obranu, která se nám jen těžko překonávala, když už se nám to i podařilo tak byl proti domácí brankář, který se zaskvěl opět řadou dobrých zákroků. V 70. minutě jej po ráně Vaculíka zachránila tyč. Domácí  spoléhali především na  rychlé protiútoky do naší otevřené obrany,vypracovali si  i několik dobrých  příležitostí, v zakončení se jim naštěstí nedařilo.  Těsně před koncem jsme se dočkali zaslouženého vyrovnání. Na hranici pokutového území byl faulovaný unikající Keňo,  míč si k přímému kopu postavil Lebánek a jeho dělovka se zastavila až v síti. V nastaveném čase pak mohl opět Lebánek strhnout vítězství na naši stranu, trefil však pouze tyč .