19. Starý Hrozenkov-Krhov

Tj Sokol Starý Hrozenkov - Tj Krhov  3:1 (1:0)

Branky: 5.  Keňo T. , 75.  Blaho , 78. Lebánek

Tj Sokol Starý Hrozenkov:  Poláček - Husařík R. , Hodulík, Vaculík, Husařík P. (46. Orság) - Šebeň, Lupták, Keňo T., Lebánek - Kročil (70. Breznický) Blaho

Vstup do utkání našemu mužstvu vyšel na výbornou a hned z první vážnější šance jsme se dostali do vedení. Tomáš Keňo se v páté minutě odpoutal na zadní tyči od svého strážce a  prudkou hlavičkou po rohovém kopu vstřelil vedoucí branku. Krhov mohl vyrovnat v dvacáté minutě, Kala však trefil s pomocí dobrého zákroku našeho brankáře  tyč. Žádnou další brankovou příležitost si  ani jedno mužstvo do konce poločasu již nevypracovalo, hra se pak odehrávala převážně mezi šestnástkami. V druhém poločase Krhov hru více otevřel a pozapomínal tak na zadní vrátka, čehož jsme využívali k rychlým protiútokům do otevřené obrany. V 65. minutě nám rozhodčí pro faul na brankáře gól ještě neuznal- ve vzdušném souboji se provinil Blaho. Vedení 2:0 jsme se tak ujali až v 75. minutě se po Lebánkově přihrávce  do pokutového území  z blízka prosadil  Blaho.  V 78. minutě  si pak oba role vyměnili, aktivně hrající Lebánek se před hranicí pokutového území po kombinaci s Blahem uvolnil a ač byl stíhán dvěma obránci  střelou k tyči zvýšil již na 3:0. Hosté pak ještě v závěru snížili . Centrovaný míč náš golman ve skrumáži vyrazil jen před sebe a z následné dorážky se prosadil nikým neatakováný Pyszko Zdeněk a upravil tak na konečných 3:1.

Celkově bylo k vidění průměrné utkání, které nám však konečně přineslo první jarní výhru. A jako obvykle jsme opět inkasovali branku po standartní situaci.