13.Starý Hrozenkov-S. Lóz

Tj Sokol Starý Hrozenkov - Tj Sokol S. Lóz    3:3  (3:1)

Branky:  4.  a 39. penalta  Lupták , 7. Vaculík   -   15. vlastní, 57. Gazdík, 58. Kliment

TJ Sokol Starý Hrozenkov :  Bětík  - Husařík R. , Keňo T. , Hodulík, Orság  (60. Kročil) - Šebeň, Vaculík, Birás,  Lebánek - Lupták, Blaho

Domácí měli vynikájící  nástup do utkání,  již v sedmé minutě vedli 2:0. Nejdříve se prosadil po rohu  Lupták a pak pěknou kombinaci na hranici pokutového území zakončil  přesnou střelou k tyči Vaculík. V zápětí se dostal k míči v pokutovém území opět Vaculík, tvrdou střelou přestřelil břevno jen o centimetry.  Hosté se do hry vrátili po zaváhání domácí obrany, kdy si nešťastně tečoval míč do vlastní sítě domácí stoper.  Na rozdíl dvou branek se domácí mužstvo dostalo před koncem  poločasu, kdy byl unikající Lupták sražen v pokutovém území a sám penaltu s přehledem proměnil. V druhém poločase byli hosté dirigovaní skvěle hrajícím R. Bradáčem lepším týmem a v 57. minutě zaslouženě snížili na 2:3, hned po rozehrání měl obrovskou šanci  domácí Blaho, postupoval sám na brankáře, ale  v koncovce si počínal mizerně a svou tutovku zazdil.  A tak platilo nedáš- dostaneš, hosté rychle přenesli hru a  vsítili během  "dvou minut" druhou  branku na 3:3. Do konce utkání i přes několik dobrých příležitostí na obou stranách už žádná branka nepadla  (za domácí se v dobré příležitosti ocitl opět Blaho, netrefil však vůbec branku) a tak utkání skončilo zaslouženou remízou.