12. Záhorovice-Starý Hrozenkov

Tj Záhorovice - Tj Sokol Starý Hrozenkov 2:0 (2:0)

Tj Sokol Starý Hrozenkov: Poláček - Husařík R. , Kročil , Hodulík , Husařík P. (45. Šebeň M.) - Orság- Vaculík ,Lupták, Keňo, Lebánek- Blaho

Úvodních deset  minut se hrálo vyrovnané utkání, bez šancí na obou stranách. V desáté minutě jsme zahrávali rohový kop, po němž se v gólovce ocitl Lupták, trefil však pouze bránícího hráče a z následné dorážky přestřelil v další čisté šanci Vaculík břevno jen o centimetry. Od této chvíle se  častěji  hrálo na polovině domácích,stříleli jsme  ze všech pozic,  Tom Keňo po individuální akci trefil břevno a zdálo se jen otázkou času, kdy se dostaneme do vedení. O to větší šok nám v 20. minutě připravil  jednostranně pískající rozhodčí Tomáš Mlček z Bojkovic, který nechal pokračovat v akci, i přes evidentní ofsajd dvou domácích hráčů, který mu signalizoval pomezní a zničeho nic jsme prohrávali 0:1. V zápětí byl penaltově faulovaný uvnitř pokutového území domácích Lebánek, který prokličkoval přes dva obránce, opět  však zaúřadoval rozhodčí a ačkoliv již měl připravenou píštalku, tak poté co přiběhl blíž a zjistil, že se jednalo o faul uvnitř pokutového území, tak nechal pokračovat ve hře s tím , že se nic nestalo!!!!  Do další šance jsme se dostali po nepřímém kopu z hranice pokutového území, kdy po přihrávce na levou stranu střílel v dobré pozici těsně vedle Lebánek. V 30. minutě jsme špatnou rozehrávkou přišli o  jednoduchý balón uprostřed hřiště , domácí rychle přenesli hru na levou stranu, následoval přízemní, střílený centr do našeho malého vápna,brankář Poláček míč ještě stihl vyrazit, bohužel jen před sebe, kde byl nejblíž domácí útočník a bylo to již 0:2. I přes nepříznivý vývoj jsme se nevzdali, neustále jsme byli aktivnější a vstřelili jsme v 40. minutě i kontaktní branku- po Luptákově přihrávce do pokutového území se Blaho dostal mezi dva obránce, obešel i brankáře a skóroval do prázdné branky. Opět však zaúřadoval rozhodčí a zcela regulerní branku pro údajný ofsajd neuznal.  V druhém poločase jsme se pak již do většího tlaku nedostali,  vzhledem k neustálému zdržování domácích  to ani nešlo(náhradní balón leží vedle branky, přesto jde domácí brankář hledat ten "zakopnutý po naší střele" za branku do trávy), rozhodčí tomu pouze přihlížel. Takže se v druhém poločase spíše hledaly balóny, faulovalo a hádalo a naše mužstvo chvílemi působilo již odevzdaným, bezmocným dojmem.

Celkově si musíme  zároveň přiznat, že kdyby jsme proměnili šance co jsme měli ( pokud by nám je teda rozhodčí uznal) , tak by Záhorovícím nepomohl ani tak jednoznačně připískávající rozhodčí jako byl tento. Přesto je zarážející a na zamyšlenou, že na naše domácí zápasy mohou jezdit rozhodčí z UH. Hradiště, Slavkova a okolí  a do Záhorovic je nominovaný rozhodčí z Bojkovic, který se s většinou zahorovických hráčů zná, s některými dokonce hrával.