6. Rudice - Starý Hrozenkov

TJ Rudice - TJ Sokol Starý Hrozenkov 0:2  (0:1)

Branky: Breznický P., Lebánek

TJ Sokol Starý Hrozenkov: Kročil - Vaculík (82-Husařík M.), Blaho, Orság, Husařík R. - Breznický R., Husařík S., Keňo, Lebánek - Lupták (76 - Pyszko), Breznický P. (66 - Hrnčář)

Úvod snů na  podmáčeném terénu v Rudicích, kdy se nám podařilo již po patnácti vteřinách skórovat se nakonec ukázal jako rozhodující pro zisk tří bodů.  Svojí premiérovou trefou za muže se prosadil hned z naší první akce Patrik Breznický, který nejprve svým aktivním napadáním vybojoval míč, posunul jej na Luptáka, jehož střelu nedokázal domácí brankář dostatečně  zkrotit a  vyrazil ji jen vedle sebe, kde si naběhl opět Patrik a poslal nás do vedení. Brzy vstřelená branka nás uklidnila a vzhledem k vedení jsme se soustředili především na bezchybnou defenzívu s kterou si domácí mužstvo stereotypně nakopávající balóny do našeho pokutového území nevědělo rady.  Rovněž naše útočné snažení však postrádalo větší klid a tak se celý zbytek prvního poločasu odehrál převážně mezi šestnástkami bez brankových příležitostí. V druhém poločase se v úvodu hrálo opět vyrovnané utkání s minimem šancí na obou stranách. Postupem času jsme přeci jen přebrali iniciativu, v dobré příležitosti se nejprve  ocitl Breznický Patrik, jeho střelu z úhlu vyrazil domácí brankář se štěstím na roh. Definitivní rozhodnutí pak přinesla 72. minuta, kdy se velmi těsně střežený Lupták obtočil kolem obránce, poslal milimetrovou přihrávku za obranu nabíhajícímu Lebánkovi a ten potvrdil, že se v těhle situacích nemýlí a nekompromisní bombou zvýšil na 2:0. V samotném závěru jsme mohli přidat ještě jednu branku, střela Keňi se však otřela o tyč. Chvíli poté rozhodčí utkání ukončil a mohli jsme se radovat ze zisku  tří bodů.