8. Dolní Němčí - Starý Hrozenkov

TJ Dolní Němčí - TJ Sokol Starý Hrozenkov 3:3 (2:1)

Branky: Lupták 3

TJ Sokol Starý Hrozenkov:  Kročil - Vaculík (76.  ČK), Orság, Martínek, Husařík R. - Breznický R. (72. Pyszko), Blaho, Husařík S., Lebánek - Lupták, Breznický P. (87. Lyko)

Proti jednomu z aspirantů na postup jsme měli vynikající vstup do utkání a již ve čtvrté minutě jsme se ujali vedení. Po rohovém kopu se z desíti metrů prosadil  střelou pod  břevno Lupták. Po vstřelení vedoucí branky jsme zbytečně upustili od aktivní hry a soustředili jsme se na bránění, čehož soupeř využil a během 15. minut otočil skóre. Nejprve se v deváté minutě dostal nikým neatakováný domácí záložník ve středu hřiště zhruba z 25. metrů k tvrdé střele, kterou Kročil vyrazil z vypětím všech sil jenom před sebe, naše obrana pak nepochopitelně přestala hrát, chybně signalizovala ofsajd a nabíhající osamocený útočník srovnal střelou k tyči na 1:1. V 19. minutě domácí předvedli další rychlou kombinační akci, po které se jejich útočník dostal za naši obranu, vše se snažil zachránit skluzem v pokutovém území Husařík R. , bohužel trefil s míčem i protihráče a z následné penalty se domácí tým ujal poprvé v zápase vedení. Po této brance jsme se konečně probrali, zvýšili jsme pohyb a díky zlepšené kombinační hře jsme vyrovnali hru a vytvořili si i několik slibných šancí.  V nejvýraznější z nich však  v 38. minutě Breznický Patrik nedokázal v tísni usměrnit  míč z malého vápna do branky a vysoce přestřelil.  V druhém poločase obě mužstva pokračovala v ofenzivním představení, hrálo se nahoru dolů. Domácí měli o něco víc míč na svých kopačkách, my jsme naopak hrozili z rychlých protiůtoků. Po jednom z nich si na přihrávku za obranu naběhl Lupták, z úhlu dokázal technicky obstřelit brankáře, kterého však zachránila tyč,  od které se míč odrazil zpět do hřiště. Tatáž situace se opakovala i v 68. minutě, Lupták opět dostal míč  za obranu a technickým obloučkem nad brankářem vyrovnal na 2:2. Domácí byli vyrovnáním zaskočení a dopouštěli se tvrdých zákroků, kdy v 72. minutě po jednom z nich musel odstoupit ze hry Breznický Robin, kterému v tvrdém souboji o míč u postranní čáry zlomil domácí záložník klíční kost.  Další  rána do našich řad přišla v 76. minutě, kdy byl vyloučen po druhé žluté kartě Vaculík a dohrávali jsme pouze v desíti. Své početní převahy dolněmčané využili hned v 78. minutě, kdy se po pravé straně dostal do  šestnástky domácí záložník a střelou k tyči strhl vedení opět na svou stranu. Náše mužstvo se však nevzdalo a v 86. minutě jsme vyrovnali. Lupták si naběhl na rohový kop a nekompromisní hlavičkou rozhodl o konečném výsledku 3:3.

V utkání jsme předvedli doposud náš nejlepší podzimní výkon a zaslouženě jsme si odvezli bod. Kaňkou utkání bylo zranění Breznického Robina, který utrpěl po zákeřném zákroku zlomeninu klíční kosti.