13. Strání B - Starý Hrozenkov

FC Strání B - TJ Sokol Starý Hrozenkov 3:0 (2:0)

TJ Sokol Starý Hrozenkov: Kročil - Vaculík, Michalec, Husařík S., Husařík R. - Martínek, Blaho, Keňo ( 69. Lyko), Lebánek - Lupták, Lacina

Proti vedoucímu týmu naší soutěže jsme odehráli kvalitní utkání, nevyvarovali jsme se však jako po celý podzim hrubých chyb a opět jsme prohráli.  Od úvodních minut se hrálo relativně vyrovnané utkání, soupeř měl o něco více míč na kopačkách, naše mužstvo však vyráželo k rychlým protiútokům. V 15. minutě nás mohl poslat do vedení Lacina, jeho střela bez přípravy z 15. metrů mířila jen o kousek vedle levé tyče domácí branky.  Poté se dostával do dobré příležitosti Martínek, dobře vyběhnuvší domácí brankář  jej však dokázal vytlačit z úhlu a následný pád rozhodčí jako penaltový správně neposoudil. Jako rozhodující se pak ukázala  22. a 31. minuta, kdy se domácí zejména díky našemu nedůrazu na hranici pokutového území (dávání si přednost při odkopnutí míče) dostali do dvoubrankového vedení. Soupeř v obou případech využil našeho váhání a přesnou technickou střelou k tyči skóroval. Těsně před odchodem do kabin mohl snížit Lupták, jeho střela z 12. metrů mu však nesedla a trefil jen náruč připraveného brankáře. V  úvodu druhého poločasu jsme se snažili o zkorigování výsledku. V dobré příležitosti se ocitl Lebánek, jeho trvdou střelu však brankář vyrazil na roh. V 69. minutě musel po tvrdém zákroku odstoupit Keňo, což nás oslabilo. Soupeř převzal iniciativu, měl více ze hry a v samotném závěru přidal ještě jednu branku a rozhodl o konečném výsledku 3:0.

Naše mužstvo i přes prohru předvedlo solidní výkon. Oproti naším předešlým vzájemným soubojům jsme byli rovnocenným soupeřem. O lepší výsledek nás připravily chyby v obraně a špatná koncovka.