Letní příprava

Plán letní přípravy:

27.06.2010  v 13:00 hodin - Turnaj v Rudicích (otevírání nového hřiště)  Soupeři: FK Komňa, TJ Rudice, TJ Přečkovice

11.07.2010 v 13:00 hodin - Memoriál Pavla Šišláka  Soupeři: FK Komňa, TJ Chocholná,  TJ Rudice

25.07.2010 v 13:00 hodin - Turnaj v Chocholné  Soupeři: (neurčeno)

31.07.2010 -01.08.2010 - Pepsi Cup v Přečkovicích Soupeři: SK SV Bojkovice dorost, TJ Krhov

08.08.2010 - začátek nového soutěžního ročníku

TURNAJ V RUDICÍCH:

1. zápas  TJ Sokol Starý Hrozenkov - FK Komňa 3:0

Branky:  Keňo 3

2. zápas TJ Sokol Starý Hrozenkov - TJ Rudice 1:1  4:5 p

penalty proměnily: Lebánek, Michalec, Šotník, Guga, Lupták

Na turnaji jsme nastoupili s těmito hráči:  Bětík, Husařík, Šotník, Michalec, Martínek, Vaculík, Guga M., Blaho, Lebánek, Breznický R., Breznický P., Lupták, Keňo

Zejména v prvním zápase jsme předvedli dobrý výkon, vycházela nám kombinace a nebýt střelecké smůly, mohl soupeř inkasovat i větší příděl. V druhém zápase jsme proti posílenému týmu Rudic o hráče z Brodu a Havřic tahali po většinu za kratší konec, místy jsme odolávali jen se štěstím, přesto se nám povedlo utkání zremizovat a v penaltové loterii jsme byli štastnějším mužstvem.

Memoriál Pavla Šišláka a Jiřího Holíka

1. zápas: TJ Sokol Starý Hrozenkov - TJ Rudice 4:1 (3:0)

Branky: Keňo 3, Lupták

2. zápas: TJ Sokol Staý Hrozenkov - Jednota Chocholná-Velčice 1:5 (0:1)

Branka: soupeř si dal vlastní

Na turnaji jsme nastoupili s těmito hráči: Bětík, Vaculík, Michalec, Orság, Šotník, Hrnčář, Husařík M., Husařík R., Pažitný , Breznický R., Breznický P., Lebánek, Lupták, Keňo,  Guga

V prvním zápase jsme byli jednoznačně lepším týmem a bez větších potíží jsme postoupili do finále. Soupeře jsme od úvodních minut přehrávali, střeleckou formu potvrdil Keňo, který stejně jako na turnaji v Rudicích dokázal nastřílet hatrick. V druhém utkání jsme odehráli zápas dvou různých poločasů, v tom prvním jsme byli vyrovnaným soupeřem, vytvořili jsme si i dobré brankové příležitosti. Nejprve Keňo a poté i Lupták však v zakončení zklamali. Trest pro nás přišel těsně před koncem prvního poločasu, kdy soupeř nastřelil ruku jednoho z našich bránících hráčů a z penalty se ujal vedení. Do druhého poločasu jsme prostřídali, soupeř ovládl zcela hru a zaslouženě se po výsledku 1:5 radoval z konečného prvního místa.

TURNAJ CHOCHOLNÁ

1. zápas: TJ Sokol Starý Hrozenkov - OFK Drietoma 0:6 (0:3)

2. zápas: TJ Sokol Strarý Hrozenkov - Jednota Záblatie 0:2 (0:1)

Na turnaji jsme nastoupili s těmito hráči: Keňo(chytal) , Vaculík, Husařík M., Husařík R., Michalec, Šotník, Martínek, Breznický R., Breznický P., Husařík S., Lebánek, Lyko

Na silně obsazeném turnaji jsme v nekompletní sestavě (dovolená, zranění) proti týmům hrajícím o dvě soutěže víš propadli. Zejména v prvním zápase jsme se dopustili řady chyb. Soupeř byl rychlejší, důraznější. Naši hráči k soupeři při bránění přistupovali pozdě, nechávali mu prostor ke kombinaci, po které se dostával velmi lacině k zakončení. A nebýt dobře chytajícího Keňi v naší brance mohl být konečný výsledek i hrozivější než 0:6. V zápase o třetí místo jsme se  zlepšili, přesto to na soupeře nestačilo a prohráli jsme 0:2. Potěšující bylo, že jsme se na rozdíl od prvního zápasu alespoň po rychlích protiútocích dostali do zakončení. Velmi pozitivně se předvedl Lyko, který se dostal do několika pološancí a svým výkonem zastínil na hřišti své zkušenější spoluhráče.

PEPSI CUP V PŘEČKOVICÍCH

1. zápas: TJ Sokol Starý Hrozenkov - SK SV Bojkovice dorost  0:7 (0:6)

2. zápas: TJ Sokol Starý Hrozenkov - TJ Krhov 0:1 (0:0)

Na turnaji jsme nastoupili s těmito hráči: Bětík (po prvním zápase to vzdal) , Husařík R., Husařík M., Šotník, Martínek, Michalec, Blaho, Lebánek, Keňo , Breznicky R., Breznický P., Lyko O.

Opět v nekopmletní sestavě jsme na turnaji propadli. V prvním zápase jsme vytvořili řadu chyb, naše hra byla bez myšlenky, jakékoliv  snahy o bojovnost. Utkání si za rámeček nedá ani brankář Bětík. V druhém utkání jsme byli vyrovnaným soupeřem, nastřelili jsme břevno a vstřelili branku z ofsajdu. V samém závěru, kdy jsme již hráli vabank, jsme pak vyrobili další chybu v obraně a prohráli i druhý zápas na turnaji.