3. Starý Hrozenkov - Žítková

TJ Sokol Starý Hrozenkov - TJ Žítková 1:2 (0:0)

Branka: 66. Lebánek

TJ Sokol Starý Hrozenkov: Keňo - Husařík R., Orság, Kročil (6. Hrnčář), Martínek - Vaculík ( 70. Breznický R.), Michalec, Husařík S., Lebánek - Lupták, Blaho ( 75. Breznický P.)

Kopaničářské derby ovládla hostující Žítková. Od úvodních minut bylo na obou mužstvech vidět, že jsou právem na konci tabulky. K vidění byl podprůměrný fotbal. Obě mužstva sázela především na bojovnost a tak se utkání hrálo převážně mezi šestnástkami bez vážnějších brankových příležitostí. Postupem času byla Žítková  odvážnější a pokoušela se alespoň o střelbu z dálky, která však byla značně nepřesná. Z domácí strany nestojí za zmínku vůbec nic. K poločasové přestávce se tak odcházelo za nerozhodného stavu 0:0. V druhém poločase se obraz hry nezměnil, unuděné diváky pak prodbudila až 65. minuta, kdy se k přímému kopu postavil Hargaš Roman a krásnou střelou z dvaceti metrů vymetl pavučiny naší branky. Vyrovnat se nám podařilo hned z následné rozehry, na centrovaný míč si v šestnástce hostí naběhl Lebánek a tvrdou bombou propálil vše co mu stálo v cestě. Utkání pak opět upadlo do podprůměru. Obě mužstva předváděla především řadu nepřesností a sázela na dlouhé nakopáváné míče. Po jednom z nich se na hranici pokutového území dostal ke střele hostující Surý, jeho krásná střela trefila břevno, k naší smůle se však odrazila do zad bezmocného Keňi a Žítková opět vedla. K závěrečnému náporu jsme se pak již vůbec nedostali a utkání jsme zaslouženě prohráli.

V tomhle utkání jsme opět pokračovali v mizerných výkonech z úvodu sezóny. Za celých 90. minut jsme si nedokázali pořádně přihrát, zpracovat balón. K tomu se přidali individuální chyby všech hráčů. V obraně jsme se dopouštěli zbytečných faulů a vytvářeli jsme tak Žítkové zcela lacině brankové příležitosti. Žítková v tomhle utkání byla lepším mužstvem, její hráči předvedli větší vůli po vítězství a i když se jim nedařilo fotbalově, tak alespoň makali a hráli jako tým co chce vyhrát.