3. Starý Hrozenkov - Suchá loz

TJ Sokol Starý Hrozenkov - TJ Suchá Loz 3:1 (3:0)

Branky: Gorčík T., Antál T., Lebánek

TJ Sokol Starý Hrozenkov:   Machala R. - Pažitný Š., Jurák J., Ostravský R., Gabrhel P., Juračka D., Gabrhelová G., Lebánek O., Gorčík T., Sobotková E., Trtek Š., Trtek T., Gorčík J., Ostravský F. .

K utkání s tradičním soupeřem jsme nastupovali s poměrně velkým respektem, který však velmi rychle odezněl. Od počátku prvního poločasu jsme soupeře prakticky nepustili k míči a celý poločas jsme odehráli na jeho polovině. Pouze nepřesné přihrávky a „malý hlad“ po gólu našich hráčů způsobily, že nepadlo více gólů. Druhý poločas byl opakem prvního. Misto toho, aby naši hráči udeřili a soupeře drtivě porazili, přišlo zklamání. Soupeř nás po celý druhý poločas poměrně snadno přehrával a jen skutečnost, že neměl k dispozici hráče, který by byl schopen vytvořené šance proměnit, přispěla k tomu, že jsme zápas dovedli do vítězného konce.

Ve druhé části hry se z naší strany zcela vytratila kolektivní hra a projevilo se podcenění soupeře. Právě podcenění soupeře bylo důvodem k tomu, že si naši hráči namísto obvyklého vítězného pokřiku po vítězném zápase  „vychutnali“ dvě „čestná“kolečka kolem hřiště aby see alespoň trochu zapotili a uvědomili si, že se nám tento způsob hry nemusí s dalšími soupeři vyplatit.