5. Starý Hrozenkov - Havřice

TJ Sokol Starý Hrozenkov - TJ Havřice 1:0 (0:0)

Branka: Trtek T.

TJ Sokol Starý Hrozenkov: Machala R., Pažitný Š., Jurák J., Ostravský R., Gabrhel P., Juračka D., Gabrhelová G., Lebánek O., Gorčík T., Sobotková E., Trtek T., Ostravský F., Antál T.

 

Velmi důležité utkání jsme sice vyhráli, ale nad předvedeným výkonem jásat nemůžeme. Opět jsme oslabeného soupeře v pohodě přehrávali (soupeř nastoupil v 9), ale tlak jsme nedokázali využít. Naši hráči se topili v nepřesnostech, sólovali, předváděli se a nebyli schopni vymyslet kloudnou kombinaci. Když už se podařilo dostat se do ojedinělé šance, tak ji hráč lajdácky zahodil. Přestože se realizační tým snažil hráče namotivovat a přesvědčit je, aby soupeře nepodcenili, tak naši „borci“, když viděli, že má soupeř pouze devět hráčů, se od začátku cítili jako vítězové. To, že si spíše utrhli svým výkonem ostudu, je víceméně nezajímalo. Zápas tak musel rozhodnou nejmladší hráč na hřišti T. Trtek, který s ledovým klidem zakončil svoji šanci.

Mimo našeho střelce si pochvalu zaslouží už jenom hráči soupeře, kteří našim „borcům“ předvedli, jak se bojuje do konce zápasu.