6. Hradčovice - Starý Hrozenkov

SK HS Hradčovice - TJ Sokol Starý Hrozenkov 3:2 (1:1)

Branky: Mlčůch M., Gorčík T.

 TJ Sokol Starý Hrozenkov:  Machala R., Jurák J., Ostravský R., Gabrhel P., Gabrhelová G., Lebánek O., Gorčík T., Sobotková E., Trtek T., Antál T., Pažitný Š., Mlčůch M., Trtek Š., Randiak J. 

Vítězství v tomto zápase by nám přineslo velkou naději na celkové vítězství v podzimní části naší soutěže a tím i velkou naději na vítězství celkové. Že se tak nestalo, znamená, že se o toto umístění musíme porvat i v dalších zápasech. Nic však není ztraceno.

Již při nástupu k utkání bylo zřejmé, že nás nečeká nic lehkého. Soupeř opět „zázračně“ proti nám postavil urostlé hráče, z nichž minimálně pět bylo větších než náš nejvyšší hráč. Přesto však naši hráči dokázali s fyzicky vyspělejším soupeřem držet krok a sehráli velmi vyrovnanou partii, ve které se bohužel štěstí přiklonilo na stranu soupeře.

První poločas byl vyrovnaný. Na obdržený gól jsme dokázali záhy reagovat rovněž vstřelením branky a tak hráči odcházeli do šaten za nerozhodného stavu. Během přestávky byla našim borcům opět zdůrazněna potřeba větší bojovnosti.

Bohužel počátek druhé části hry se naším hráčům vůbec nevyvedl a velmi rychle obdrželi dvě branky. Kdy hlavně ta druhá (celkově třetí) byla zbytečná. Ani toto dvoubrankové vedení soupeře nedokázalo naše hráče odradit. Přestože jsme postupně režii utkání dostávali do našich rukou, podařilo se nám pouze náskok soupeře snížit. Nic na tom nezměnil ani náš drtivý závěr, během kterého se soupeř uchyloval ke zdržování hry. Vyrovnávací gól se nám (i přes řadu šancí) již nepodařilo vstřelit.