1. St. Hrozenkov -Popovice

TJ Sokol Starý Hrozenkov - TJ Popovice 28:0 (11:0)

Branky: Lebánek 8, Antál 6, Gorčík T. 6, Trtek T. 2, Gorčík J. 1, Machala 1, Randiak 1, Ostravský R. 1, Trtek Š. 1, Jurák 1

TJ Sokol Starý Hrozenkov: Pažitný Š. - Jurák J., Ostravský R., Gabrhel P., Juračka D. - Antál T., Gorčík T., Lebánek O., Machala R. - Sobotková E., Trtek T.

Střídali: Gorčík J., Ostravský F., Trtek Š., Randiak J.

Do prvního zápasu sezóny jsme vstupovali s mirnou obavou jak si povede naše  omlazené družstvo proti neznámemu soupeři. Obavy se ale rozptýlily hned po několika minutách, po vstřelení první branky. Ta naše hráče uklidnila a bez nějakých problémů navyšovali skóre. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako první. Naši hráči předváděli pestrou kombinační hru, i když se někdy předváděli až moc. Radost ze hry předváděli i ve skorování, kdy góly dávali v různcých situacích, všemi možnými způsoby, které fotbal nabízí. Na soupeři bylo vidět, že se teprve sehrává a na naši půlku se prakticky nedostal. Našeho brankáře neohrozila žádná střela a ten se dostal do hry jen po přihrávkách od vlastních obránců. Na závěr gratulace za první gól v kariéře Jakubovi Randiakovi, který přesnou střelou k tyči proměnil penaltu. Pochvalu za zodpovědný výkon si ale zaslouží všichni.