20. Přečkovice-Starý Hrozenkov

Tj Přečkovice - Tj Sokol Starý Hrozenkov 1:3 (0:1)

Branky: 5., 80. -  Lupták, 88. Blaho

Tj Sokol Starý Hrozenkov:  Poláček - Husařík R. Hodulík, Kročil (35. Orság),Husařík P.(85. Breznický) - Vaculík -  Šebeň, Lupták, Keňo, Lebánek - Blaho

Stejně jako v utkání proti Krhovu i v Přečkovicích nám vyšel vstup do utkání. Již v 5. minutě prošel přes půl hřiště po samostatné akci až do malého vápna Lupták a trošku se štěstím se mu pod padajícím brankářem podařilo skórovat . Vedoucí branka nás povzbudila, hráli jsme aktivně, do brankové příležitosti se dostal opět Lupták, tentokrát si s jeho pokusem brankář domácích se štěstím poradil. A v několika dalších dobře se vyvíjejících akcích nás přibrzdila nepřesná přihrávka. Zhruba od 25. minuty se vzchopili i domácí, přebrali iniciativu a po sporné situaci uvnitř našeho pokutového území se kopala penalta, náš brankář ji však perfektním zákrokem vyrazil. Domácí se přesto nevzdali a ještě do konce poločasu měli další 3 příležitosti, kdy jim ke vstřelení branky chyběli jen centimetry. V druhém poločase jsme se soustředili více na obranu a rychlé protiútoky, vázla nám však kombinace ve finální fázi. Domácí byli za svoji aktivitu  odměněni v 70. minutě, kdy po zaváhání naší obrany postupoval domácí útočník sám na našeho brankáře a přesnou střelou srovnal na 1:1. Od této chvíle se hrálo vyrovnané utkání, obě mužstva se snažila o vstřelení vítězné branky, štěstí se nakonec přiklonilo na naši stranu, kdy náš dlouhý nákop do šestnástky  propadl až za obranu, kde se nejlépe v těžké pozici zorientoval Lupták a střelou z "první"  přesně k tyči strhl vedení na naši stranu. Těsně před koncem pak ještě naši výhru pečetil Blaho, po Lebánkově vysunutí udělal kličku brankáři a stanovil na konečných 3:1.

Z celkového pohledu bylo utkání spíše vyrovnané, rozhodl náš větší důraz a hlavně přesnost v zakončení.