18. Komňa-Starý Hrozenkov

Fk Komňa - Tj Sokol Starý Hrozenkov  6:1  (2:1)

Tj Sokol Starý Hrozenkov: Bětík - Husařík R. , Kročil, Orság, Vaculík - Blaho, Šebeň, Hodulík, Lebánek - Lupták, Breznický R.

Branka: 38. Lupták

Od úvodních minut se hrálo z obou stran opatrné utkání, ani jedno mužstvo nechtělo udělat chybu. Hrálo se většinou mezi šestnástkami. V dvacáté minutě se po rohovém kopu obtočil uvnitř naší  šestnástky domácí záložník kolem dvou našich "bránících" hráčů a dostal Komňu do vedení. V třicáté minutě to bylo již dva nula, naše obrana (včetně pomezního) signalizovala ofsajd, zůstala stát a domácí útočník v sámostatné akci před brankářem nezaváhal. Po obdržené brance jsme zabrali, náš nejlepší hráč Lupták se prosadil v osobním souboji na hranici pokutového území a tvrdou střelou snížil na 1:2, těsně před poločasem pak opět Lupták trefil břevno. Do druhého poločasu jsme vstoupili špatně a v 50. minutě jsme po chybě brankáře, který neudržel centrovaný míč  dostali dorážkou do prázdné branky třetí gól. Na naše kopačky se vkradla nervozita, nebyli jsme schopní si přihrát, k tomu jsme  přidali opět nedovolené zákroky před našim pokutovým územím, z čehož pramenily standartní situace, jednu z nich domácí po přímém kopu využili a zvýšili již na 4:1.  Pátý gól přidali  opět po rohu, prosadil se neobsazený hráč na zadní tyči. Šestý gól přidali domácí opět po standartní situaci zahrávané od postranní čáry uprostřed naší poloviny - brankář špatně vyběhl, k míči se nedostal a vysoký domácí útočník  přehlavičkoval jej i celou naši obranu.  My jsme se k ohrožení domácího brankáře moc nedostali, za zmínku stojí šance Šebeňe a Lebánka, s jejich střelami si však brankář Komně poradil. Gólovku měl v závěru pak ještě Lupták, kdy se po dobře sehraném signálu ocitl sám uvnitř pokutového území, ale přestřelil.

Přestože skóre neodpovídá průběhu zápasu, domácí si vítězství zasloužili. Zápas se nám nepovedl, selhali jsme v obranné činnosti a ani kombinačně se nám nedařilo. A jako ve všech zápasech na jaře se projevila naše velká slabost- bránění standartních situací soupeře, kdy jsme dnes ze šesti branek dostali čtyři po centrovaném míči do našeho pokutového území a pátý z přímého kopu.