Tj Sokol Starý Hrozenkov- Tj Rudice 1:3 (0:0)

Branky: Keňo T. - 2x Rubík, Vyoral

ŽK: Keňo , Janků , Kročil

TJ SOKOL STARÝ HROZENKOV: Šedivý - Husařík (60-Orság) ,Blaho, Kročil,Hodulík(80-Breznický)
- Vaculík, Keňo T,Lebánek - Lupták , Janků,Babrnák (65-Kramarik)

Do utkání jsme vstoupili aktivně, naši snahu však brzdily časté nepřesnosti v rozehrávce. Přesto jsme si dokázali vytvořit mírnou převahu, z které jsme však vytěžili pouze nastřelenou tyč a jednu stoprocentní šanci, kdy náš útočník nedokázal z malého vápna překonat tváří v tvář hostujícího brankáře. Do druhého poločasu jsme vstoupili špatně a v rozmezí 50 - 55 minuty jsme dostali po našich hrubých chybách  dvě  uplně stejné branky- hosté poslali z levé strany do našeho pokutového území dlouhý centr, bránící hráč  nechal  na zadní tyči za svými zády zcela volného hostujícího útočníka a ten v pohodě nikým neatakován hlavou zakončil. Naši snahu alespoň o zkorigování výsledku brzdili opět nepřesnosti, přesto jsme dokázali v 70. minutě dát kontaktní branku. Hosté však vzápětí vedli znovu o dvě branky, kdy domácí stoper pozdě přistoupil k útočníkovi hostí, který stanovil na konečných 3:1 pro Rudice. Celkově se hrál z obou stran podprůměrný a pro diváky neatraktivní fotbal. Naše mužstvo opět doplatilo na své slabiny- neproměňování i vyložených šancí a hrubé chyby v obraně.