FK Boršice u Blatnice B - Tj Sokol Starý Hrozenkov 0:5 (0:2)

Branky:  4 Lupták , Hodulík

TJ SOKOL STARÝ HROZENKOV : Bětík- Orság ,Keňo T. Kročil, Husařík
- Vaculík , Blaho,Hodulík ,Lebánek - Lupták , Michalec (70- Breznický)

Utkání nevyznělo herně v náš prospěch tak jednoznačně jako skóre, domácí zejména v prvním poločase hráli v poli vyrovnanou partii ,do vážnějšího zakončení je však naše defenziva nepustila.Úvodní minuty se převážně hrálo mezi šestnástkami s mírnou převahou domácích, bez vážnějších gólových příležitostí.  Zhruba od 15. minuty jsme hru vyrovnali a ve  20. minutě jsme se dostali do vedení, kdy byl sražen v pokutovém území unikající Lupták a sám poté nedal domácímu brankáři přesnou a tvrdou střelou šanci. V 35. minutě se po rychle rozehraném autu dostal míč k Hodulíkovi, ten si všiml špatně postaveného brankáře a chytrou střelou z 30 metrů jej přeloboval a zvýšil na poločasových 2:0. V druhém poločase jsme již kontrolovali hru a v pohodě hrající Lupták přidal další tři branky. Nejprve  po narážečce před šestnástkou zakončil přesnou střelou pod břevno , poté dvakrát po pěkných přihrávkách utekl a podél brankáře střelou po zemi rozvlnil síť a završil čistý hatrick v druhém poločase. Další šance jsme ještě nevyužily. Domácí se sice snažili s výsledkem ještě něco udělat, dostali se i do zakončení, ale s jejich střeleckými pokusy si obrana v čele s jistě chytajícím Bětíkem poradila. Celkově se hrálo pohledné utkání, k jehož kvalitě přispěl i bezchybně pískající rozhodčí.