24. Starý Hrozenkov - Strání B

TJ Sokol Starý Hrozenkov - FC Strání B 1:7 (1:3)

Branka: Lebánek

TJ Sokol Starý Hrozenkov: Bětík - Vaculík, Orság, Šotník, Husařík - Gabrhel, Blaho, Michalec, Lebánek - Martínek, Keňo (46. Lyko)

Stejně jako na podzim, tak i v domácí odvětě jsme se proti Strání předvedli ve velmi špatném světle a opět jsme utrpěli debakl. Na velmi podmáčeném terénu a za hustého deště jsme proti posílenému týmu Strání B  o hráče A tymu, v čele s jejich nejlepším střelcem Pomajbíkem, byli od začátku horším týmem. Za celé utkání jsme si nedokázali dvakrát kloudně přihrát, u všech míčů jsme byli pozdě. Viditelný rozdíl byl rovněž v pohybu a  soubojích jeden na jednoho, kdy naši hráči téměř pokaždé přišli o míč. Od úvodních minut jsme tak byli pod tlakem, hosté se dobrou kombinací dostávali do střeleckých příležitostí a zaslouženě si vytvořili dvoubrankové vedení. Jiskřičku naděje pro nás vykřesal kontaktním gólém z přímého kopu Lebánek. Hosté přesto ještě do poločasu (gólem do šatny) po rohovém kopu opět odskočili na rozdíl dvou branek. Druhý poločas byl již jednoznačnou záležitostí hostujícího celku, naše hra se uplně rozpadla a skóre se tak zastavilo na konečných a zcela zasloužených 1:7.

V utkání jsme vypadali, jako by jsme se viděli poprvé a po velmi mizerném až trapném výkonu jsme hostům umožnili již podruhé v téhle sezóně udělat z nás … !!!!! Stejně jako na podzim, jsme i teď byli ve všech činnostech horší.  Každá jednotlivá řada působila chaoticky a neschopně. Počínaje brankářem, který se dopustil řady chyb, výčitky může mít především u 2. a 4. gólu, kdy podběhl jednoduché míče, jistotou neoplýval ani v ostatních zákrocích. Víc se rozčiloval a křičel na spoluhráče, než aby se soustředil na vlastní výkon. Velmi špatně hrající obrana, kupila chybu za chybou, špatnými nahrávkami k nohám soupeře mu pomáhala vytvářet si šance. Záloha byla zcela bez nápadu, směrem dopředu nevymyslela vůbec nic, přihrát si nebo alespoň náznakem zakombinovat se jí nepodařilo za celý zápas pořádně ani jednou. Rovněž obraně moc nepomohla a svými chybami umožnila soupeři bezproblémový přechod do útočné fáze. V útoku jsme se až na standartní situace nedostali téměř do zakončení. Za zmínku rovněž stojí, že každý nudící se  člen obrany hostí si proti nám dokázal vstřelit branku!!!!!!!!!!!!!