23. Přečkovice - Starý Hrozenkov

TJ Přečkovice - TJ Sokol Starý Hrozenkov  2:2 (1:1)

Branky: 41. Keňo , 66. Lebánek

TJ Sokol Starý Hrozenkov: Bětík - Vaculík (88. Husařík), Orság, Šotník, Martínek - Kročil (75- Gabrhel), Michalec - Breznický R., Blaho, Lebánek - Keňo

K našemu utkání se již po druhé na jaře nedostavil delegovaný rozhodčí , losem bylo určeno, že jej nahradí domácí funkcionář. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a od úvodních minut jsme byli mírně lepším týmem. Naše převaha však byla jen po šestnáctku domácího mužstva, v rozhodujících okamžicích nás brzdila zbrklost a nepřesnost ve finální přihrávce. Na úžším hřišti nám vázla kombinace a hráli jsme pořád do zhuštěné obrany.  Když už jsme se i dostali do zakončení, stál na svém místě domácí brankář. Přečkovice  spoléhali většinou na dlouhé nakopávané míče a standartní situace, rovněž bez brankových příležitostí.  O to větší šok pro nás byla  33.minuta, kdy domácí zahrávali ze 17. metrů volný přímý kop, naši hráči stojící ve zdi se nechali v okamžiku střely  soupeřem odtlačit a vzniklou mezerou prošel míč až do naší sítě. Po obdržené brance jsme vystupňovali aktivitu, zatlačili jsme domácí tým do defenzívy a v 41. minutě  jsme zaslouženě vyrovnali. Na centrovaný míč letící do šestnáctky si naběhl Keňo a střelou kolem špatně vyběhnutého brankáře vyrovnal. Úvod druhého poločasu jsme začali velmi rozpačitě, domácí nás zatlačili a vytvořili si několik standartních situací a rohů, po jednom z nich jsme v 53. minutě zaspali při bránění a nikým neobsazený domácí hráč hlavičkou pod břevno z deseti metrů zvýšil na 2:1. Poté jsme se konečně probrali a byli jsme lepším týmem, stejně jako v prvním poločase nás však brzdily časté nepřesnosti. Na vyrovnávací branku jsme přesto dlouho nečekali. Po faulu na Keňu se v 66. minutě k přímému kopu z dvaceti metrů postavil tradiční exekutor Lebánek a tvrdou střelou po zemi prostřelil zeď i brankáře. Až do konce druhého poločasu jsme se pak snažili o vstřelení vítězné branky, nepodařilo se nám však vytvořit si ze hry vážnější brankovou příležitost. Přesto jsme v samotném závěru mohli rozhodnout, hlavička Keňi po rohovém kopu šla jen těsně vedle. A  po dalším rohu se k odraženému míči dostal Blaho, jeho střelu však na brankové čáře se štěstím zastavil reflexivním zákrokem brankář. Z konečného výsledku 2:2 tak měli větší radost domácí.