16. Starý Hrozenkov - Záhorovice

TJ Sokol Starý Hrozenkov – TJ Záhorovice 6:3 (5:1)

Branky: 2., 11., 23.  Lupták , 25. Keňo, 85. Lebánek, 30. vlastní

TJ Sokol Starý Hrozenkov: Bětík – Vaculík, Michalec, Šotník, Martínek – Breznický (90. Lyko), Blaho, Husařík, Lebánek – Lupták, Keňo

Proti druhému týmu tabulky jsme předvedli náš nejlepší jarní výkon a zaslouženě jsme zvítězili. O výsledku utkání jsme rozhodli již v prvním poločase, kdy jsme předvedli ofenzivní smršť a během 30. minut jsme vstřelili pět branek.  Uvodní branku jsme vstřelili ve druhé minutě, kdy dostal kolmou přihrávku za obranu Lupták a střelou k tyči rozvlnil síť. V 11. minutě se opakovala ta samá situace, Lupták opět zaběhl za obranu, v pokutovém území obešel i brankáře a střelou do prázdné branky zvýšil na 2:0. V 15. minutě se hostům podařilo snížit a to po chybě Bětíka, který nedokázal vyrazit střelu mířící doprostřed branky. Na 3:1 jsme zvýšili v 23. minutě, kdy jsme nacvičeným signálem překvapili dezorientovanou obranu hostí  a nikým neatakovaný Lupták zkompletoval čistý hattrick. Za necelé dvě minuty to pak bylo  4:1, tentokrát se prosadil Keňo, který si na levé straně pohrál s obránci a z hranice pokutového území mířil přesně k tyči. Naši drtivou půlhodinku pak uzavřel centr Blahy mířící do pokutového území na Luptáka, před kterým jej hostující obránce hlavičkou „uklidil“ přesně k tyči za záda svého brankáře a zvýšil naše vedení na 5:1. Zbytek poločasu se pak hrálo mezi šestnáctkami bez větších brankových příležitostí. V druhém poločase se hosté přeci jen zvedli, vsadili vše na ofenzívu, vytvořili si převahu a po chybě naší obrany, která zaspala při dlouhém centrovaném míči se podařilo hostujícímu útočníkovi  po sólovém úniku prostřelil Bětíka a snižit na 2:5. My jsme spoléhali celý druhý poločas především  na brejky, ale ani jeden jsme nedokázali dotáhnout do úspěšného konce. Záhorovická převaha tak pokračovala i nadále, naše defenzíva však díky obětavé hře všech hráčů odolávala.  V 80. minutě jsme inkasovali potřetí, po skrumáži v malém vápně se odkopnutý míč odrazil od našeho bránícího hráče přímo k nohám hostujícího útočníka a ten ze dvou metrů snížil na 3:5. Definitivní uklidnění nám pak přinesla 85. minuta, po autovém vhazování se obtočil v pokutovém území kolem obránce Blaho, ten jej poté fauloval a z nařízené penalty stanovil Lebánek na konečných a zasloužených 6:3.