14. Podolí B-Starý Hrozenkov

Tj Podolí B  - Tj Sokol Starý Hrozenkov 0:3 (0:0)

Branky: 75., 85. - vlastní , 80. Lebánek

Tj Sokol Starý Hrozenkov:  Bětík - Husařík, Blaho, Orság, Martínek - Vaculík, Keňo (80. Kročil), Michalec, Lebánek - Breznický R., Gabrhel

Do zápasu vstoupili obě mužstva velmi opatrně a tak se v prvních 15. minutách jednalo spíš o boj ve  středu  hřiště. Postupem času domácí přebrali aktivitu, hrálo se častěji na naší polovině, bez vážnějších brankových příležitostí. Naše mužstvo hrozilo převážně z rychlých protiútoků. Chyběl nám však větší důraz v zakončení. V 25. minutě poslal Michalec kolmou přihrávku za obranu na Vaculíka, ten  však z úhlu netrefil. V 30. minutě měli na druhé straně domácí první velkou příležitost, po skrůmáži před naší šestnástkou se dostali k odraženému míči, jejich záložník vystřelil z první přesně k tyči, Bětík v naší brance však míč s vypětím všech sil nadvakrát chytil. Hned v zápětí měli domácí další obrovskou příležitost, dlouhý centr ze středu hřiště s pomocí větru přelétl vyběhnuvšího Bětíka,za kterého si nabíhal domácí útočník, těsně před ním jej však stihl Blaho odkopnout. V závěru poločasu jsme  vyrovnali hru a vytvořili jsme si i dvě dobré šance, nejprve  Breznický zatáhl středem míč do šestnástky, střela mu však nesedla a domácí brankář s ní neměl vážnější problémy. Hned z následující akce jsme se opět dostali do zakončení, tentokrát si naběhl na dlouhý pas za obranu Gabrhel, v šestnástce však místo střely volil ještě kličku a domácí obránci mu míč ukopli. V druhém poločase jsme postupně přebrali aktivitu, naše hra však byla jen po šestnástku soupeře, kde jsme naráželi na dobře organizovanou obranu. V 65. minutě byl vyloučen po druhé žluté kartě domácí záložník( vykartoval se na dobře hrajícím Michalcovi). Od této chvíle jsme hru ovládli, nedařilo se nám však jako celý zápas v zakončení. V 73. minutě vysunul Michalec za obranu Gabrhela, ktarý  postupoval sám na brankáře,jeho střela minula branku jen o decimetry.V 75. minutě jsme kopali roh, po kterém jsme se dostali do vedení. Lebánek poslal přesný centr do šestnástky, před naším nabíhajícím útočníkem chtěl domácí stoper v malém vápně odhlavičkovat míč do bezpečí, netrefil se však ideálně a dal si vlastní branku. V 80. minutě našel Husařík  dlouhým pasem na levé straně si do šestnástky nabíhajícího Lebánka, ten se z první opřel do míče a z deseti metrů nechytatelnou bombou zvýšil na 2:0. Naši vynikající desetiminutovku uzavřel opět vlastní gól, Vaculík se z pravé strany dostal do šestnástky, dobře se uvolnil a křížnou střílenou přihrávkou hledal na vzdálenější tyči osamoceného Gabrhela, před ním však ve skluzu tečoval míč jeden z domácích obránců a vstřelil si vlastní branku, která uzavřela i konečné skóré utkání.