Zápasy podzim 2012

1. kolo             Volno

2. kolo :  Rudice - Starý Hrozenkov 1:3 (0:2)

Zejména v uvodu bylo na našem mužstvu znát, že se jedná o první ostrý start. Přesto jsme v utkání byli po celou dobu lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Skóre mohlo být ještě mnohem horší, zradila nás však nepřesná koncovka.

3. kolo:   Starý Hrozenkov - Drslavice B 3:3 (0:2)

V tomto utkání jsme doplatili na velmi špatný první poločas, kdy jsme prohrávali zaslouženě již o dvě branky. V druhém poločase jsme se nadechli k velkému náporu a utkání otočili. O remíze 3:3 rozhodl smolný vlastní gól při bránění standartní situace.

4. kolo:   Uherský Brod - Starý Hrozenkov   2:1 (1:1)

Ve vyrovnaném souboji jsme doplatili na přílišnou snahu o vítěžství, kdy jsme se až do poslední minuty utkání  snažili o vstřelení rozhodující branky a nesoustředili se spíš na udržení nerozhodného stavu. Na což jsme doplatili v 89. minutě, kdy se  z vymyšleného přímého kopu z 25 metrů podařilo  domácím strhrnout vítězství na svouji stranu. .

5. kolo:   Starý Hrozenkov - Žítková    6:1 (3:0)

V kopaničárškém derby nám vyšlo vše do čeho jsme kopli a i když soupeř v poli nehrál zle, v obraně však  kupil chybu za chybou a utkání tak skončilo jeho debaklem.

6. kolo:    Přečkovice - Starý Hrozenkov 2:4 (0:3)

Po prvním jednoznačném poločase, který jsme vyhráli 3:0 se zdálo již o výsledku rozhodnuto. S čímž však nesouhlasil hlavní rozhodčí a ve druhém poločase proti našemu mužstvu nařídil dvě přísné penalty. Naštěstí měl svůj den Lebánek a brankou na 4:2 definitivně zlomil odpor domácího týmu.

7. kolo    Starý Hrozenkov - Korytná    1:1    (1:1)

Hosté z Korytné k nám přijeli pouze zakopávat míče a zdržovat hru. Dostali se dokonce i velmi nefér do vedení a to poté, kdy v tvrdém souboji hostující hráč zranil Rostislava Husaříka, ten ležel se skrvavenou tváří na zemi a skláněl se nad ním rozhodčí a většina našich hráčů. Hosté však na nic nečekali a v průběhu toho rozehráli roh ze kterého se dostali do vedení. Nám se podařilo hned z následující rozehry vyrovnat. Do konce utkání jsme však nemohli najít správný rytmus hry a když příležitost na vstřelení vítězné branky odmítl v dobré pozici Blaho jsme nakonec po špatném výkonu  pouze remizovali.

8. kolo    Suchá Lóz - Starý Hrozenkov    1:0 (1:0)

V Suché Lózi jsme sehráli více než vyrovnanou partii, doplatili jsme však jako již po několikáté na neproměnění i těch nejvyloženějších šancí.  Soupeř se dostal do vedení z ojedinělé šance, kdy se míč do branky tak tak dokutálel.  Poté nám byla upřena penalta na Gabrhela, který však svým neustálým kritizováním a řečněním k rozhodčímu notně přispěl k jeho špatnému rozhodnutí. V druhém poločase se hrálo již jenom na jednu branku, domácí však odolali a získali všechny tři body.

9. kolo     Starý Hrozenkov - Záhorovice    2:1 (1:0)

Úvod utkání patřil hostům, kteří se však neprosadili. Poté jsme vyrovnali hru a z první vážnější šance šli do vedení. V  druhém poločase soupeř s naším přispěním srovnal. Vysokou bojovností a dobrým výkonem se nám však podařilo vstřelit vítěznou branku a připsat si po dlouhé době vítězství nad tímto kvalitním soupeřem.

10. kolo    Březová - Starý Hrozenkov    4:1 (1:1)

Po vyrovnaném prvním poločase jsme se porazili nakonce sami a to díky dvěma školáckým chybám našeho brankáře, který pokaždé nezvladl vyběhnutí na centrovaný míč, který tak skončil velmi lacině v naší prázdné brance.

11. kolo    Starý Hrozenkov - Bystřice P/L 0:3 (0:2)

Naše nejhorší utkání na podzim, soupeř nás k ničemu nepustil. Chyběla bojovnost a jakákoliv snaha o zvrat. Za nerozhodnutého stavu měl Gabrhel dvě tutovky, kdyby je proměnil možná by utkání vypadalo jinak .....  .

12. kolo    Komňa - Starý Hrozenkov    4:2    (2:0)

V Komni jsme byli po celé utkání lepším týmem, hrálo se převážně na polovině domácího týmu, dobře jsme kombinovali a dostávali se i do šancí.. Opět nás však pronásledovala střelecká smůla, kdy míč mířící do prázdné branky na rozmočeném a hrbolatém terénu nejprve zpomalil a následně na drnu uskočil těsně vedle a taky individuální chyby. Domácí se poté dostali velmi šťastně do vedení. Kdy centrovaný míč po zemi z 30ti metrů k překvapení všech zkončil v naší brance - svědomí musí zpytovat především náš brankář, ale i pravý záložník. Druhá branky padla opět po naší chybě, kdy jsme těsně před poločasem neuhlídali roh a z dorážky inkasovali. V druhém poločase se obraz hry nezměnil, neustále jsme měli převahu. Doplatili jsme však opět na chyby v obranné činnosti a utkání tak zkončilo konečným výsledkem 4:2.

13. kolo    Starý Hrozenkov - Hradčovice     3:1    (1:1)

Do našeho posledního podzimního zápasu jsme vstoupili aktivně, vytvořili jsme si  převahu a zaslouženě jsme se dostali po brance Luptáka do vedení. Poté soupeř vyrovnal hru a využil chyby v naší defenzívě, kdy se centrovaný míč dostal k osamocenému hráči soupeře uvnitř našeho pokutového území a ten střelou o tyč překonal jinak bezchybně chytajícího Keňu.  V druhém poločase jsme byli opět aktivnějším týmem a v 70. minutě jsme se dostali podruhé do  vedení - prosadil se Lebánek. Když pak v samém závěru přidal Breznický třetí branku, bylo o výsledku rozhodnuto a žádné závěrečné drama se nekonalo.