9. Starý Hrozenkov - Podolí

TJ Sokol Starý Hrozenkov - TJ Podolí 0:4 (0:0)

TJ Sokol Starý Hrozenkov: Kročil - Husařík M., Orság, Martínek, Husařík R. - Keňo T., Blaho , Husařík S. ( 70. Hrnčář), Lebánek - Lupták ( 75. Pyszko), Breznický ( 62. Lyko)

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal s minimem šancí na obou stranách. Obě mužstva se prezentovala především vybornou obranou. Tým Podolí byl techničtější, naše mužstvo zase bojovnější. V druhém poločase se obraz hry zcela změnil, naše mužstvo uplně vypadlo ze hry. Nebyli jsme schopní si přihrát na dva metry, zpracovat balón, čehož soupeř využil a díky zlepšené kombinaci, důrazu a rychlosti nás jednoznačně přehrál. Hráči soupeře byli u všech míčů dřív, vyhrávali všechny  osobní souboje. Naše záloha ve druhém poločase jakoby vůbec neexistovala a přetížená obrana se pak dopouštěla chyb za které nás soupeř díky svojí fotbalovosti trestal. V útoku jsme si za celý zápas nevytvořili až na standartní situaci v úplném závěru po které trefil Lebánek břevno vůbec nic. Jednalo se o naši druhou střelu mířící mezi tři tyče za celý zápas.

V tomhle utkání naše mužstvo zcela propadlo a dostalo tvrdou lekci z moderního kombinačního fotbalu. Proti technicky vyspělejšímu soupeři se bez bojovnosti a nasazení, jak jsme předvedli ve druhém poločase hrát nedá. Na hrišti nebyl hráč, který by byl ochoten udělat o krok navíc, působili jsme jako 11 spících důchodců. Všechny čtyři branky padli trestuhodně po podobných situacích v rozmezí pouhých 20. minut. Prohraný (odevzdaný špatným zpracováním, přihrávkou) míč v záloze, jednoduchá narážečka mezi statickými obránci, osamocený  hostující útočník v naší šestnástce a bezmocný Kročil lovící míč z naší branky.