7. Starý Hrozenkov - S. Loz

TJ Sokol Starý Hrozenkov - TJ Suchá Loz 3:1 (2:1)

Branky: Lebánek 2, Keňo

TJ Sokol Starý Hrozenkov: Kročil - Husařík M., Orság, Martínek, Vaculík - Breznický R., Blaho, Keňo, Lebánek - Lyko, Breznický P.

Hosté se vzhledem k rozsáhlé marodce dostavili k utkání pouze v desíti a tak se od úvodních minut hrálo více na jejich polovině. Naše převaha však byla jenom po šestnástku, kde jsme naráželi na dobře fungující obranu soupeře. Naši hráči se tak pokoušeli o střelbu z větší vzdálenosti, chyběla nám však přesnost a větší klid v koncovce. Vedeni jsme se pak ujali z první pořádné střely mezi tři tyče, v 25. minutě se  na hranici šestnástky  dostal k odraženému míči Keňo a jeho tvrdá střela "zaplula" přesně k pravé tyči. Hosté se k zakončení téměř nedostávali, přesto se jim podařilo z ojedinělé šance v 40. minutě vyrovnat. Hostující záložník se uvolnil uvnitř pokutového území a technickou střelou obstřelil do té doby se nudícího Kročila v naší brance. Z vyrovnání se však hosté neradovali dlouho, těsně před odchodem do kabin se  prosadil Lebánek, jehož tvrdou střelu  tečoval jeden z hostujících obránců do protipohybu vlastního brankáře a pomohl nám tak k poločasovému vedení 2:1. V druhém poločase se obraz hry nezměnil, snažili jsme se využít naší přesilovky k vstřelení uklidňující branky, což se nám podařilo v 67. minutě. K přímému kopu se z 22. metrů se postavil Lebánek a přízemní střelou kolem zdi zvýšil naše vedení na 3:1. Až do konce utkání se pak již nic nestalo a radovali jsme se z vítězství.