2. Bystřice P/L - Starý Hrozenkov

TJ Sokol  Bystřice pod Lopeníkem - TJ Sokol Starý Hrozenkov  7:0 (1:0)

TJ Sokol Starý Hrozenkov: Kročil - Vaculík (70. Husařík M.), Husařík R., Michalec, Martínek - Hrnčář, Blaho (60. Breznický R.), Husařík S. ( Breznický P.) Lebánek- Lupták, Keňo

V úvodních minutách se hrálo vyrovnané utkání, prim hrály především obrany. Postupem času se začali domácí více tlačit před naši branku. V 23. minutě se po zaváhání naší obrany dostal centrovaný míč až do našeho pokutového území  a nikým neatakovaný domácí útočník poslal přízemní střelou k tyči  Bystřici do vedení. Poté se utkání opět odehrávalo především mezi šestnástkami. Nedařila se nám vůbec kombinace, často jsme ztráceli míče a s dlouhými nakopávanými míči si bezchybně hrající domácí obrana poradila. Přesto jsme mohli těsně před odchodem do kabin vyrovnat.  Na centrovaný míč za obranu si v šestnástce naběhl Keňo, levačkou však nezamířil přesně. V druhém poločase se v úvodu hrálo opět jen mezi šestnástkami. O to větší šok pro nás byla 55. minuta, kdy náš obránce nabil přímo proti noze domácího útočníka a ten střelou z dvaceti metrů překvapil Kročila a zvýšil na 2:0. V šedestáté minutě unikl středem hřištěńikým neatakovaný domácí útočník, dostal se až do šestnástky, kde byl faulován a z následné penalty to bylo již 3:0. Od této chvíle bylo na hřišti již jen jedno mužstvo, naše hra se uplně rosypala. Začali jsme kupit chybu za chybou, čehož domácí využili a postupně nám přidali ještě další čtyři branky a vyprovodili nás domů s debaklem.

!!!!!!Spící brankář, zmatkující obrana, neschopná záloha a bezzubý útok-  stručné, výstižné a především smutné, ale bohužel pravdivé!!!!!!!    Zhruba takhle vypadalo naše mužstvo .........