TJ Sokol Starý Hrozenkov – TJ Záhorovice 1:1 (0:1)

Branky:  56. Lupták

ČK: 45. Blaho

TJ Sokol Starý Hrozenkov:  Kročil – Vaculík, Orság, Keňo, Husařík R. – Martínek, Blaho, Michalec, Lebánek – Lupták, Hrnčář (70. Lacina)

Hosté měli raketový nástup do utkání a hned v 2. minutě se po chybě domácí obrany dostal na hranici pokutového území ke střele Michalčík R. a poslal Záhorovice do vedení. Od té chvíle  se hrálo vyrovnané utkání,  bez větších brankových příležitostí na obou stranách. Obě mužstva vycházela především ze zajištěné obrany. Vrzušením pro diváky tak byla až vzájemná potyčka mezi domácím Blahem a Gřundělem,  po které byli oba dva aktéři v 45. minutě vyloučeni.

V druhém poločase se domácí nadechli k náporu, přitlačili hosty na jejich polovinu a v 56. minutě vyrovnali. Přízemní střelou z desíti metrů se prosadil Lupták. Nápor domácích pokračoval dál, sám před brankářem se ocitl Hrnčář, tečovaný míč však netrefil ideálně a hlavičkou mířil jenom vedle branky. Poté se dostal ke střele z  20. metrů Martínek, hosty však zachránila tyč. Tentýž hráč mohl rozhodnout ještě v samotném závěru, jeho hlavičce z hranice malého pokutového území však scházela přesnost a utkání  tak skončilo remízou 1:1.