10. Přečkovice - Starý Horzenkov

TJ Přečkovice - TJ Sokol Starý Hrozenkov 2:0   (0:0)

TJ Sokol Starý Hrozenkov: Kročil - Vaculík, Orság (70. Husařík M.), Martínek, Husařík R. - Michalec, Blaho, Husařík S., Lebánek - Lupták, Keňo (75. Lyko)

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal s minimem šancí na obou stranách. Hrálo se převážně mezi šestnástkami. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a prvních 20. minut jsme byli lepším týmem. Vytvořili jsme si i dostatek brankových příležitostí, selhali jsme však v koncovce. Nejprve Lebánek postupoval sám na brankáře, ale svojí "slabší pravačkou" trefil z desíti metrů jenom jeho nohy. Poté měl dvě dobré příležitosti Keňo, pokaždé se v pokutovém území rychlou kličkou zbavil svého strážce, sám tváří v tvář brankáři však nezachoval ani jednou klid a netrefil branku. Štestí při nás nestálo ani při pokusu Husaříka S., který si chytře všiml vyběhnuvšího brankáře domácích a z 30. metrů lobem trefil břevno. Domácí pak poslal v 68. minutě do vedení zkušený sudí Zámečník, který odpískal přesně na hranici našeho pokutového území hodně přísný přímý kop a domácí záložník se střelou kolem zdi nemýlil. V 73. minutě pak domácí zahrávali další přímý kop, tentokrát z levé strany. Naše obrana si nepohlídala tyč a níkým neatakováný utočník Přečkovic zvýšil na 2:0 a vzhledem k tomu, že jsme se pak již nezmohli na žádnou pořádnou akci se domácí radovali ze zisku tří bodů.

V utkání jsme nepodali zrovna nejlepší výkon, přesto jsme byli lepším týmem, vytvořili jsme si za celé utkání mnohem více brankových příležitostí a porážka je pro naše mužstvo krutá. Projevila se zde však naše tradiční slabina - to že nedokážeme zvládat utkání, které se pro nás nevyvíjí  výsledkově dobře i když jsme lepší než soupeř. Místo toho se začneme hádat a nesoustředíme se na hru. Výsledkem je pak chaotická hra bez nápadu.