1. kolo Starý Hrozenov - Drslavice B

TJ Sokol Starý Hrozenkov – TJ Drslavice B 1:4 (1:2)

Branky: Blaho

TJ Sokol Starý Hrozenkov: Keňo – Husařík R., Orság, Šotník, Martínek – Breznický R., Blaho, Michalec (46. Husařík M.) , Lebánek – Lupták , Breznický P.

Se staronovým účastníkem základní třídy, který byl posílený o dva hráče A týmu jsme sehráli vyrovnaný první poločas. V úvodu nás mohl  dostat do vedení Lupták, jeho technická střela z úhlu však skončila na břevně hostující branky. A tak udeřilo na druhé straně, po velmi přísně nařízené penaltě poslal hosty v 12. minutě do vedení kanonýr Orlovský. Hosté vědomi si náskoku pak hráli chytře, často drželi míč na svých kopačkách, bez vážnějších brankových příležitostí. Naše mužstvo hrozilo spíše z rychlých protiútoků nebo ze standartních situací. V 34. minutě zahrával Lebánek roh a po sérii našich hlaviček se dostal k zakončení Blaho a rovněž hlavičkou vyrovnal na 1:1. Když už se zdálo , že poločas skončí zaslouženou remízou, udělala naše obrana chybu, po centrovaném míči neuhlídala nabíhajícího hráče, ten ještě hlavičkou přihrál na neobsazeného útočníka hostí a ten z blízka gólem do šatny strhl vedení na stranu hostí. V druhém poločase jsme pak již byli horším týmem, evidentně nám docházeli síly. V 50. minutě poslali hosté dlouhý míč za naši obranu, vyběhnuvší Keňo jej před dobíhajícím útočníkem nestihl odkopnout a ten tak zvýšil vedení hostí na 3:1. Převaha hostí pokračovala i nadále a v 76. minutě to bylo již 4:1. Hosté využili zaváhání naší obrany, která nedokázala odvrátit centrovaný míč a zcela volný útočník hostí střelou z 12. metrů k tyči překonal našeho brankáře po čtvrté. Naše mužstvo si za celý druhý poločas nevypracovalo žádnou pořádnou příležitost. Hostující obrana si počínala jistě a nedovolila nám téměř nic. Jedinou vážnější příležitost měl v samém závěru Breznický P. , trefil však jen boční síť. Hosté potvrdili, že budou patřit ke spolufavoritům naší soutěže a zaslouženě zvítězili.