3. kolo  Záhorovice - Starý Hrozenkov

Tj Záhorovice - Tj Sokol Starý Hrozenkov 3:1 (1:0)

Branka: 68 . Lupták

Poláček - Husařík,Michalec R. , Šotník, Martínek - Lebánek, Keňo, Blaho,Vaculík - Lupták, Biras (45-Breznický)

Domácí s téměř kompletně obměněným a posíleným kádrém nás s vydatnou podporou silného větru v zádech od úvodních minut zatlačili na naši polovinu. Jejich tlaku jsme odolávali jen z vypětím všech sil a taky s přispěním nepřesnosti v koncovce domácích útočníků. Jednou nás zachránila tyč. Domácí mužstvo se po řadě zahozených šancí dostalo  zaslouženě do vedení až ve 30. minutě, domácí zahrávali roh na  přední tyč, náš obránce ač měl k míči nejblíž zaspal a domácí útočník jej doklepl z metru do prázdné branky. Hned v zápětí to mohlo být již 2:0, blýskl se však brankář Poláček, když chytil přísně nařízenou penaltu.  V druhém poločase jsme se zlepšili,alespoň částečně vyrovnali hru,přesto jsme opět po hrubé chybě bránícího hráče inkasovali. Náš obránce ač byl nikým neatakován  netrefil dlouhý centrovaný míč, ten jej přeskočil,  domácí útočník si pak se svým sólem poradil na výbornou a zvýšil na 2:0. Po inkasované brance jsme na chvíli převzali taktovku utkání, za což nám byl odměnou kontaktní gól na 2:1, hlavičkou se prosadil Lupták.  Naši snahu však přibrzdil trošku smolný gól na 3:1, kdy jsme chvíli hráli v desíti, čehož domácí využili k rychlé kombinační akci středem hřiště,  následovala krásná střela z 30 metrů, která vymetla pavučiny Poláčkovi branky. Od této chvíle jsme začali hrát na tři útočníky, po hlavičce Blahy jsme mohli vstřelit i kontaktní branku, domácí brankář s přispěním stopera ji však vytlačili na tyč. Na druhé straně domácí využívali naší otevřené obrany k rychlým akcím, po kterých trefili tyč a břevno naší branky. Těsně před koncem se pak nechal ještě po druhé žluté kartě za urážku soupeře vyloučit Keňo, nutno podotkout že ta samá situace ze strany domácích zůstala bez povšimnutí rozhodčího.

Celkově jsme v utkání zklamali, po většinu jsme tahali za kratší konec. Domácí mužstvo bylo techničtější, přímočařejší a projevilo větší vůli po vítězství. Potvrdilo tak jednoznačně své postupové ambice.